Опреми за шумарство од Полска


   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
EDGE SC 25 H - брусилка за трупци
 6
55.06 EUR

Брусилка за трупци

1999

Онлајн: 15час 32мин

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

JOHN DEERE 1270D H758 - шумски жнеач
 8
63 770 EUR

Шумски жнеач

2004
26 635 ч

Онлајн: 15час 59мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Dzierżążno Wielkie

 ALBACH SILVATOR 2000 Self drive - опрема за шумарство
 6
209 300 EUR

Опрема за шумарство

2011
4 500 ч
Нето тежина: 31 600 kg
603 hp

Онлајн: 2ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

LAIKA Laimet HP 25 - кршач на дрва
 8
35 040 EUR

Кршач на дрва

2009

Онлајн: 5ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kowary

DENNISON TRIDEM , 3 axles , auto wheels pumping , 8 stachions - превоз на дрва
 6
7 500 EUR

Превоз на дрва

2011

Онлајн: 5ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

FARMTRAC MTZ 52 4x4 z przyczepą Palms 81 i HDS 525 - трактор со тркала
 6
8 813 EUR

Трактор со тркала, превоз на дрва

1990
1 ч

Онлајн: 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Augustów

JOHN DEERE 1010E - пренесувач на стебла
 7
74 910 EUR

Пренесувач на стебла

2013
12 900 ч
147 hp

Онлајн: 8ден

CIEZAROWKI.PL.

6

Полска, Kraków

FERRARI Mario Ferrari *rozdrabniarka do gałęzi* - кршач на дрва
 7
22 010 EUR

Кршач на дрва

2013
5 000 ч

Онлајн: 9ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Garbatka Długa

DROZDOWSKI Brak informacji - опрема за шумарство
 6
33.09 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 9ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

PROMASZ TOOLS OPT-10 - опрема за шумарство
 6
275.75 EUR

Опрема за шумарство

2016

Онлајн: 9ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

DEUTZ-FAHR AGROTRON 200 MK3 - шумски трактор
 4
44.12 EUR

Шумски трактор

2000
7 011 ч

Онлајн: 9ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

FARMA T12 G2 + HDS C 7.0 G2 - превоз на дрва
 5
2 272.19 EUR

Превоз на дрва, приколка

2017

Онлајн: 9ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

 Nowe szczęki do ścinania drzew OMEF BI 400 - секач на стебла
 20
7 894.66 EUR

Секач на стебла

2020

Онлајн: 12ден

F.H.U. EURO-MASZ Renata Gąsiorek

Полска, 63-405 Strzyżew

GIANCARLO MORBIDELLI 4 x 20 wrzecion - опрема за шумарство
 6
22.02 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

PROMASZ TOOLS RRP-09 - опрема за шумарство
 6
22.02 EUR

Опрема за шумарство

2016

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Brak informacji 80-140 - опрема за шумарство
 5
22.02 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

WIREX CZP-2 - опрема за шумарство
 6
22.02 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Brak informacji Brak informacji - опрема за шумарство
 6
22.02 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

WALTER WD 250 / 350 - опрема за шумарство
 5
22.02 EUR

Опрема за шумарство

2004

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

Brak informacji 3 metry - опрема за шумарство
 6
22.02 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

FLOTILO sp. z o.o. sp. k.

Полска, Skierniewice

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.