Опреми за шумарство од Норвешка


Сортирај според:
Резултати по страница:
 Narko timber trailer - превоз на дрва
 20
5 346 EUR

Превоз на дрва, приколка

2007
Нето тежина: 6 370 kg
Корисна носивост: 29 630 kg

Онлајн: 13ден

ATS Norway AS

Норвешка, Hedmark, 2266

Идентификација 9281

Ponsse Ergo - шумски жнеач
 20
96 125 EUR

Шумски жнеач

2009
281 hp

Онлајн: 20ден

ATS Norway AS

Норвешка, Buskerud, 3560

Идентификација 7683

Valmet 890 - пренесувач на стебла
 20
31 588 EUR

Пренесувач на стебла

2000

Онлајн: 20ден

ATS Norway AS

Норвешка, 5363, Hordaland

Идентификација 8221

John Deere 1470D - шумски жнеач
 20
41 307 EUR

Шумски жнеач

2005

Онлајн: 20ден

ATS Norway AS

Норвешка, 5363, Hordaland

Идентификација 8220

 Mohedavagnen timber trailer w / crane - превоз на дрва
 20
14 482 EUR

Превоз на дрва, приколка

1997

Онлајн: 2мес 4ден

ATS Norway AS

Норвешка, 3967, Telemark

Идентификација 8917

Valmet 890.2 - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR

Пренесувач на стебла

2004

Онлајн: 2мес 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8815

Ponsse Elephant - пренесувач на стебла
 20
55 886 EUR

Пренесувач на стебла

2008

Онлајн: 2мес 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, 7690, Trøndelag

Идентификација 8812

 MST 4 axle Timber trailer. - превоз на дрва
 20
7 678 EUR

Превоз на дрва, приколка

2007
Нето тежина: 6 660 kg
Корисна носивост: 29 340 kg

Онлајн: 2мес 21ден

ATS Norway AS

Норвешка, Oppland, 2880

Идентификација 8803

Trailer-Bygg TØM-36 - превоз на дрва
 20
19 342 EUR

Превоз на дрва, приколка

2015
Нето тежина: 6 520 kg
Корисна носивост: 29 480 kg

Онлајн: 6мес 9ден

ATS Norway AS

Норвешка, Troms, 9050

Идентификација 8188

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.