Опреми за шумарство од Литванија


   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
John Deere 1470 E - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2014
13 800 ч

Онлајн: 14ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, UK

Ponsse Wisent Dual Demonteras/Breaking - пренесувач на стебла
 5
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2007

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Ponsse wisent - пренесувач на стебла
 4
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2007

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Komatsu 865 - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2013
19 000 ч

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

KRONE AZW 18 - превоз на дрва
 6
3 500 EUR

Превоз на дрва, приколка

1997
Нето тежина: 3 060 kg

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

KRONE AZW 18. BDF - превоз на дрва
 10
3 500 EUR

Превоз на дрва, приколка

1997
Нето тежина: 3 060 kg

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

 CMZAP, spring-spring - превоз на дрва
 10
2 750 EUR

Превоз на дрва, полуприколка

1992

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

URAL - превоз на дрва
 16
Прашајте за цена

Превоз на дрва, камион

1977
Нето тежина: 8 400 kg
180 hp

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

DAF XF 105.510 - превоз на дрва
 20
21 000 EUR

Превоз на дрва, камион

2008
Нето тежина: 15 000 kg
510 hp

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Kilafors FORSS - превоз на дрва
 7
1 750 EUR

Превоз на дрва, приколка

1980
Нето тежина: 4 000 kg
Корисна носивост: 16 000 kg

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

VOLVO FH16 550 - превоз на дрва
 20
21 000 EUR

Превоз на дрва, камион

2004
Нето тежина: 15 615 kg
404 hp

Онлајн: 1мес 21ден

Baltic Special Machinery Export

9

Литванија, Dievogala

Komatsu 931 - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2012
12 800 ч

Онлајн: 1мес 26ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, UK

Valmet 890.2 Demonteras/Breaking - пренесувач на стебла
 2
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2006

Онлајн: 1мес 26ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

Komatsu 931 - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2012
12 600 ч

Онлајн: 2мес 21ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, UK

Preuss FHS 86 V3 Demonteras/Breaking - опрема за шумарство
 4
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

2009
1 000 ч

Онлајн: 3мес 19ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, DE

Logset 8H titan head Harvesting head - секач на стебла
 16
Прашајте за цена

Секач на стебла

2009
7 000 ч

Онлајн: 3мес 19ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, DE

Preuss FHs 86 V III Demonteras breaking - опрема за шумарство
 4
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

2009
10 000 ч

Онлајн: 3мес 19ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

John Deere 1110 E Eco III - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2012
21 000 ч

Онлајн: 3мес 19ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

John Deere 1270G Demonteras/Breaking - шумски жнеач
 5
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2017
5 000 ч

Онлајн: 3мес 29ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

Valmet 840.1 Demonteras/breaking - пренесувач на стебла
 1
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2003

Онлајн: 4мес 10ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.