Опреми за шумарство од Латвија


Сортирај според:
Резултати по страница:
TIMBERJACK 1270 Good condition - шумски жнеач
 13
Прашајте за цена

Шумски жнеач

1999

Онлајн: 3мес 2ден

SIA "Aigarsk"

Латвија, Augšlīgatne

 SCAN-X 95-2 / 6.5-4.0 - превоз на дрва
 5
12 900 EUR

Превоз на дрва, приколка

2011
Нето тежина: 1 800 kg

Онлајн: 1год 10мес

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Идентификација DD8E24A5

SCANIA R620 - превоз на дрва
 1
44 000 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2011
620 hp

Онлајн: 1год 11мес

Sabiedriba ar ierobezotu atbildibu "VK Mobil"

Латвија, Rītausmas iela 14, Rīga, LV-1058, Latvia

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.