Опреми за шумарство од Италија


26
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Tritarami Agricolo !!!! - кршач на дрва
 16
12 000 EUR

Кршач на дрва

Онлајн: 27ден

ALLIAM DI CAMACHO PAOLO

Италија, Chiusa di Pesio (CN)

Идентификација BRTR700

DOPPSTADT DH811 - кршач на дрва
 3
190 000 EUR

Кршач на дрва

2016
1 667 ч

Онлајн: 28ден

Gorent S.p.A.

Италија, Firenze

Идентификација 216222

TECNOMECCANICA GRAPPIN E FERRAILLE - секач на стебла
 4
Прашајте за цена

Секач на стебла

Онлајн: 2мес 24ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA SPACCALEGNA ORIZZONTALE PER ESCAVATORI - шумски жнеач
 4
1 800 EUR

Шумски жнеач

Онлајн: 3мес 14ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA Kit sage fur greifer Ø550 - секач на стебла
Прашајте за цена

Секач на стебла

Онлајн: 4мес 26ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA Kit motosega a pistoni diam. taglio 550 - секач на стебла
 1
3 300 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 4мес 26ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

Tecnomeccanica Kit sage fur greifer -Kit motosega con motore a ingranaggi - секач на стебла
 1
2 300 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 4мес 27ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

Tecnomeccanica Kit motosega con motore a ingranaggi - секач на стебла
 1
2 300 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 4мес 27ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA TRINCIA PER MINI ESCAVATORE ST500P - шумски жнеач
 3
1 849 EUR

Шумски жнеач

Онлајн: 5мес 30ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

Tecnomeccanica Greifersäge TL125MP_I - секач на стебла
 3
3 800 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 6мес 7ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA Greifersäge - секач на стебла
 3
9 500 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 6мес 7ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

TECNOMECCANICA Greifersäge mit Tilt - секач на стебла
 4
9 300 EUR

Секач на стебла

Онлајн: 6мес 7ден

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Via I° maggio , 56 10035- Mazze' (Torino), ITALY

 VBC S10 - опрема за шумарство
 2
1 500 EUR

Опрема за шумарство

2014
Нето тежина: 110 kg

Онлајн: 6мес 24ден

Progetto Cervetti srl

9

Италија, Grosseto

Идентификација 23

TECNOMECCANICA CARICATORE FORESTALE TFC5100 FORESTAL - опрема за шумарство
 6
10 400 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA PINZA FORESTALE TP175S +ROTORE TR7.5 DBX - опрема за шумарство
 4
2 100 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA PINZA CON MOTOSEGA PER TELESCOPICI - опрема за шумарство
 5
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA Caricatore - Gru forestale TFC4200 - опрема за шумарство
 1
8 500 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA Caricatore, gru forestale BABY 3500 - опрема за шумарство
 4
5 000 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

TECNOMECCANICA Spaccalegna orizzontale con gru - опрема за шумарство
 5
9 100 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

 spaccalegna orizzonatale - опрема за шумарство
 3
1 800 EUR

Опрема за шумарство

Онлајн: 1год 10мес

TECNOMECCANICA SRL

Италија, Torino

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.