Опреми за шумарство од Холандија


   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
NICOLAS A55XL Portable Wood Wood - кршач на дрва
 9
Аукција

Кршач на дрва

2008
1 153 ч

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

Svetruck TFM 12/9 - 50 - превоз на дрва
 9
Прашајте за цена

Превоз на дрва

100 ч
Нето тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat The Netherlands

Идентификација 000589

Castera Bomentrailer - Drum - Steelspring - превоз на дрва
 14
3 500 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

1990
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 33 000 kg

Онлајн: 1ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat - The Netherlands

Идентификација 000681

RENAULT KERAX 450DXI 6x4 - превоз на дрва
 20
Аукција

Превоз на дрва

2007

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

OKT TRAILER Quad/A Drawbar Wood - превоз на дрва
 17
Аукција

Превоз на дрва

Ново
2020

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

DAF DAF XF 105.510 6x4 + Loglift F281S83 crane / timber truck + dolly - превоз на дрва
 20
49 000 EUR

Превоз на дрва, камион

2012
Нето тежина: 15 175 kg

Онлајн: 7ден

Dingemanse B.V.

13

Холандија, Hoogerheide

Идентификација D922742

Posch AUTOCUT 700 COMFORT - опрема за шумарство
 12
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

2012

Онлајн: 10ден

KRAAKMAN-STAADEGAARD B.V.

Холандија, Kraakman Haelen - Kraakman Wijchen , Niederlande

Идентификација 63121-LMHB1810 - 27774

WALLENSTEIN houtklover - опрема за шумарство
 5
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново

Онлајн: 14ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација 5858

 Houtklover 22 ton - опрема за шумарство
 5
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 14ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација NN0319

 Houtklover 14 ton - опрема за шумарство
 2
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 14ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација NN0182

 Houtklover 22 ton elektrisch - опрема за шумарство
 7
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 14ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација NN0187

 Houtklover - опрема за шумарство
 2
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Онлајн: 14ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација NN0184

FÖRST ST6 woodchipper, hakselaar, versnipperaar - кршач на дрва
 11
10 500 EUR
Нето цена

Кршач на дрва

2014
1 303 ч

Онлајн: 19ден

Leon de Wit Trading and Repair

Холандија, Kolhorn

MAN TGS 26.480 6X4 Manual Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
77 800 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138795

MHS PO20 Holztransporter 2 axles - превоз на дрва
 10
12 400 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2016
Нето тежина: 3 700 kg
Корисна носивост: 14 300 kg

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138438

MAN TGS 26.480 6X4 German Truck Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
65 400 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 20ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138435

  - превоз на дрва
 6
Прашајте за цена

Превоз на дрва

Корисна носивост: 20 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација 8536

Svetruck TFM 12/9 - 50 - превоз на дрва
 9
Прашајте за цена

Превоз на дрва

100 ч
Нето тежина: 50 000 kg

Онлајн: 1мес 7ден

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Stampersgat The Netherlands

Идентификација 000589

  - кршач на дрва
 2
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Онлајн: 1мес 19ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација NN0320

 BX 62 R - кршач на дрва
 2
Прашајте за цена

Кршач на дрва

Онлајн: 1мес 19ден

AANTJES GOUDRIAAN MACHINERY B.V.

Холандија, Goudriaan

Идентификација 655318

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.