Опреми за шумарство од Финска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Jenz HEM561DQ - кршач на дрва
 3
Аукција

Кршач на дрва, камион

2011

Онлајн: 18ден

IronPlanet Europe

Финска, Tuusula

Volvo FM D13 TRIDEM - камион
 3
Аукција

Камион, опрема за шумарство

2008

Онлајн: 18ден

IronPlanet Europe

Финска, Tuusula

IVECO AS 260 S56Z/P - превоз на дрва
 20
22 000 EUR

Превоз на дрва

2012
Корисна носивост: 16 220 kg
552 hp

Онлајн: 1мес 10ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Oulu

Идентификација JGY-9

IVECO X-Way AS 340X57 8x4 - превоз на дрва
 20
255 000 EUR

Превоз на дрва, камион

Ново
2020
775 hp

Онлајн: 3мес 23ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Pirkkala

IVECO Stralis X-Way AS340X57 8x4 - превоз на дрва
 19
172 500 EUR

Превоз на дрва, камион

Ново
2020
561 hp

Онлајн: 10мес 14ден

Markkinointi Niemi-Korpi Oy

Финска, Pirkkala

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.