Опреми за шумарство од Естонија


Сортирај според:
Резултати по страница:
Volvo FH520 6X4 LOGLIFT  - превоз на дрва
 7
17 300 EUR

Превоз на дрва, камион

2006
Корисна носивост: 18 450 kg
519 hp

Онлајн: 2мес 1ден

TRANSBERG OU

Естонија, Estland, Paide

Ponsse Scorpion C50  - шумски жнеач
 9
115 000 EUR

Шумски жнеач

2015

Онлајн: 4мес 16ден

Kaivi Trans OU

Естонија, Estland

VERMEER BC160XL - кршач на дрва
 3
14 500 EUR

Кршач на дрва

2016
260 ч
26 hp

Онлајн: 5мес 25ден

Vermeer Baltic OÜ

Естонија, Tallinn

JANZEN ECCO Trailer  - превоз на дрва
 8
59 180 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, приколка

2019
Нето тежина: 7 240 kg

Онлајн: 1год 3мес

P-Trucks OU

Естонија, Pärnu 80042

Идентификација 1581

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.