Опреми за шумарство од Чешка република


Сортирај според:
Резултати по страница:
Samro ST 39 WG  - превоз на дрва
 14
4 898 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, полуприколка

2006
Корисна носивост: 28 180 kg

Онлајн: 14час 58мин

Primatruck s.r.o.

9

Чешка република, Třebestovice

John Deere 770D Harvester  - шумски жнеач
 14
22 900 EUR
Нето цена

Шумски жнеач

111 hp

Онлајн: 27ден

LOSL s.r.o.

14

Чешка република

Идентификација MTB770-2

DAF CF 85 460 - превоз на дрва
 11
29 900 EUR

Превоз на дрва

2007

Онлајн: 1мес 7ден

MCOMM 24 s.r.o.

Чешка република, Praha

ZASŁAW D-651A, SOFORT - AUF LAGER!!!  - превоз на дрва
 14
28 500 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, полуприколка

2020
Корисна носивост: 32 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Dvorak-Trucks GmbH

Чешка република, Velké Mezirici

Scania R 480 CB 6x2+TOM(2007),HYDRAULIC CRANE ESSEL  - превоз на дрва
 20
38 200 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2007
480 hp

Онлајн: 1мес 19ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

MAN TGA 33.480  6x6 BL,+ AGAMA NPD 38,  PALFINGER  - превоз на дрва
 20
38 200 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2007
480 hp

Онлајн: 2мес 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.