Опреми за шумарство од Белгија


22
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Westtech Woodcracker C 350 - секач на стебла
 11
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2020

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4703

Westtech C 450 - секач на стебла
 13
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2019

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4837

SEVE MFUL 125-S6 LC-L - опрема за шумарство
 16
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

Ново
2020

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 5267

Westtech C350 - секач на стебла
 13
Прашајте за цена

Секач на стебла

2019
5 ч

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Идентификација 4703

Westtech CL 260 - секач на стебла
 7
Прашајте за цена

Секач на стебла

Ново
2020

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Westtech C250 - секач на стебла
 7
Прашајте за цена

Секач на стебла

2020
10 ч

Онлајн: 11час 49мин

Monfort SA

Белгија, GESVES

Better-Argo BX62R - кршач на дрва
 20
1 000 EUR
Нето цена
Аукција

Кршач на дрва

Ново
2020

Онлајн: 6ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Lefa BRS80M - кршач на дрва
 20
500 EUR
Нето цена
Аукција

Кршач на дрва

2015

Онлајн: 7ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

  - опрема за шумарство
 5
150 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Remise 17a, Hamont-Achel, 3930

Идентификација 6965179

Greenmech Eco Combi ECM150.35D - кршач на дрва
 13
1 000 EUR
Аукција

Кршач на дрва

Нето тежина: 1 200 kg

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Идентификација 6983848

Binderberger H20S - опрема за шумарство
 10
250 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

2016
Нето тежина: 500 kg
Корисна носивост: 20 000 kg

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Rue de Ny 4A, Melreux, 6990

Идентификација 6982436

  - опрема за шумарство
 5
150 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Remise 17a, Hamont-Achel, 3930

Идентификација 6965259

  - опрема за шумарство
 5
200 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

Онлајн: 10ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Remise 17a, Hamont-Achel, 3930

Идентификација 6965219

Vacustone Lift  - опрема за шумарство
 4
150 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

Онлајн: 12ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Jagershoek 10, Anzegem, 8570

Идентификација 6944711

Vacustone Lift  - опрема за шумарство
 3
150 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

2008

Онлајн: 12ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Jagershoek 10, Anzegem, 8570

Идентификација 6970988

Acimex LV20012K16078 - опрема за шумарство
 4
7 500 EUR
Аукција

Опрема за шумарство

2000
Нето тежина: 1 100 kg

Онлајн: 17ден

Troostwijk Auctions

Белгија, Avenue de l''Espérance7, Fleurus, 6220

Идентификација 6959271

DIEBOLT Diebolt S455AE + GRUE/CRANE - превоз на дрва
 20
19 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, полуприколка

2004

Онлајн: 2мес 24ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E49939

 BINDERBERGER - опрема за шумарство
 19
Прашајте за цена

Опрема за шумарство

2010

Онлајн: 4мес 23ден

DETRUCKS

9

Белгија, Wevelgem

Mercedes-Benz SK 2650 steel manual+jonsered2190 - превоз на дрва
 13
24 700 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

1994
Нето тежина: 16 630 kg
Корисна носивост: 9 620 kg
500 hp

Онлајн: 7мес 13ден

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 30004113

MAN 19.321 FAS - превоз на дрва
 9
5 750 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

1982
320 hp

Онлајн: 8мес 16ден

ATE sprl

Белгија, Route de la Croix Corin nr19 6840 Neufchateau

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.