Опреми за шумарство MERCEDES-BENZ


Сортирај според:
Резултати по страница:
Mercedes-Benz Actros 2648 / Kran Epsilon M100  - превоз на дрва
 20
60 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2013
476 hp

Онлајн: 26ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli  - превоз на дрва
 8
59 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2013
503 hp

Онлајн: 1мес 30ден

HenzeTruck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Идентификација 500B2

Mercedes-Benz Actros 2651 L 6x4 Holztransporter Kurzholz Logli  - превоз на дрва
 8
59 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2013
503 hp

Онлајн: 1мес 30ден

HenzeTruck GmbH

Германија, Königs-Wusterhausen

Идентификација 500

Mercedes-Benz Arocs 2651 L 6x4 + Holztransporter  - превоз на дрва
 11
179 890 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

Ново
2020
510 hp

Онлајн: 2мес 22ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација arocs-034

Mercedes-Benz Arocs 2751L HAD + Q170L (11,5m!) - Fäll-LKW  - превоз на дрва
 9
259 190 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

Ново
2020
510 hp

Онлајн: 3мес 2ден

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација faell-lkw

Mercedes-Benz Arocs 2648 / 6x4 / Palfinger / Retarder  - превоз на дрва
 20
62 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
476 hp

Онлајн: 3мес 24ден

Salzgitter Eurologistik GmbH

6

Германија, Salzgitter

Mercedes-Benz Arocs - превоз на дрва
 19
136 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2016
Корисна носивост: 9 650 kg
450 hp

Онлајн: 4мес 13ден

UAB "Nordenlink"

Полска, Kielce

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 12
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 13ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275395

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 12
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 13ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275394

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 14
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 13ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275393

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 12
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 13ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275392

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 11
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 18ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275391

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 12
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 19ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275390

Mercedes-Benz ACTROS 3346 6x4 full steel eps - превоз на дрва
 12
51 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2014
Нето тежина: 13 500 kg
Корисна носивост: 12 500 kg

Онлајн: 4мес 19ден

Kleyn Trucks

15

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 275389

Mercedes-Benz ACTROS 2648 L 6x4 LOGLIFT 115Z 3-Pedal ATM/ATG R  - превоз на дрва
 20
Прашајте за цена

Превоз на дрва, камион

2006
476 hp

Онлајн: 6мес 28ден

LKW-Service Nuernberger KG

Германија, Furth im Wald

Идентификација ACTROS_2648

Mercedes-Benz SK 2650 steel manual+jonsered2190 - превоз на дрва
 13
24 700 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

1994
Нето тежина: 16 630 kg
Корисна носивост: 9 620 kg
500 hp

Онлајн: 7мес 13ден

Smeets & Zonen NV

8

Белгија, Peer

Идентификација 30004113

Mercedes-Benz GUTER ZUSTAND!!! 2635 - 6x4-4 mit Langholzkran  - превоз на дрва
 11
12 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

1989
364 hp

Онлајн: 7мес 19ден

LYMA GmbH

Германија, Buchen

Mercedes-Benz Arocs 2751 L 6x2 (6x4) HAD + Cranab TZ12.2 + Ho  - превоз на дрва
 6
189 790 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

Ново
2018
510 hp

Онлајн: 2год 5мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација arocs2751-1

Mercedes-Benz Arocs 2751 L 6x2 (6x4) HAD + Cranab TZ12.2 + Ho  - превоз на дрва
 6
189 790 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

Ново
2018
510 hp

Онлајн: 2год 5мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација arocs2751-2

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.