Опреми за шумарство MAN


Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN 26.540 6x4 Euro 5 Holztransporter Kran bis 9,6 m  - превоз на дрва
 15
49 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2012
540 hp

Онлајн: 12ден

Golec Nutzfahrzeuge

Германија, Kaufungen

Идентификација G170002

MAN TGS 26.480 6X4 Manual Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
77 800 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 21ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138795

MAN TGS 26.480 6X4 German Truck Pri-Tarder Hydrodrive Palfinger M120Z82 - превоз на дрва
 20
65 400 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2017
Нето тежина: 14 100 kg
Корисна носивост: 11 900 kg
480 hp

Онлајн: 21ден

BAS Trucks B.V.

13 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70138435

MAN TGS 33.480 6X4 Epsilon 110 Z  - превоз на дрва
 10
37 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2007
480 hp

Онлајн: 1мес 2ден

Euromix MTP GmbH

15

Германија, Porta Westfalica

MAN TGS 26.480 6X6 Epsilon 120 Z Intarder  - превоз на дрва
 6
109 800 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2016
480 hp

Онлајн: 2мес 3ден

AMS storitve d.o.o.

Словенија, Šentjur

MAN TGA 33.480  6x6 BL,+ AGAMA NPD 38,  PALFINGER  - превоз на дрва
 20
38 200 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2007
480 hp

Онлајн: 2мес 3ден

TIR CENTRUM s. r. o.

9

Чешка република, Praha

MAN 27463 6x6 - превоз на дрва
 3
14 750 EUR

Превоз на дрва, камион

1999

Онлајн: 2мес 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Miłomłyn

MAN TGX 33.480 6x4 BB Kurzholz Kran.  - превоз на дрва
 4
106 500 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2017
480 hp

Онлајн: 2мес 30ден

BFS Business Fleet Services GmbH

13

Германија, Kirchberg

Идентификација DE/9845/1245

MAN TGS 26.500 6x4H-4BL Kurzholz  - превоз на дрва
 4
119 500 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2016
500 hp

Онлајн: 2мес 30ден

BFS Business Fleet Services GmbH

13

Германија, Kirchberg

Идентификација DE/7637/273

MAN TGX 26.640 6x4 BL Kurzholz, D3876LF09, alter TCO  - превоз на дрва
 4
225 800 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2019
640 hp

Онлајн: 2мес 30ден

BFS Business Fleet Services GmbH

13

Германија, Kirchberg

Идентификација DE/9024/1483

MAN 19.414 - превоз на дрва
 9
12 900 EUR

Превоз на дрва, камион

2003
409 hp

Онлајн: 4мес 6ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

MAN Carvaggi *BIO 600* rębak młotkowy* - кршач на дрва
 4
29 720 EUR

Кршач на дрва

2016
5 000 ч

Онлајн: 4мес 14ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Włocławek

MAN 19.321 FAS - превоз на дрва
 9
5 750 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

1982
320 hp

Онлајн: 8мес 17ден

ATE sprl

Белгија, Route de la Croix Corin nr19 6840 Neufchateau

MAN TGA 18.350 LL Kurzholz Holz Aufbau 1.Hand Klima - превоз на дрва
 15
13 950 EUR
Нето цена

Превоз на дрва, камион

2006
Корисна носивост: 10 175 kg
360 hp

Онлајн: 9мес 10ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

13

Германија, Sottrum

Идентификација 203846

MAN TGA 26.413 BB 6x4 mit Heckkran Jonsered 1020 - превоз на дрва
 12
22 900 EUR
Нето цена

Превоз на дрва

2002
409 hp

Онлајн: 5год 2мес

Gassmann GmbH

15

Германија, Göttingen

Идентификација 6277

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.