Кршачи на дрва


113
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 6 1/6   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Bandit 1590xp - кршач на дрва
30 000 EUR
Нето цена
TEKNAMOTOR Skorpion 250 SDTG - кршач на дрва
Прашајте за цена
Unimog Frontanbau Häcksler Dücker HF250  - кршач на дрва
 6
6 950 EUR
2000

Онлајн: 1мес 7ден

Unimog Huber GbR

6

Германија, Deutschland, Langenbach

Идентификација G09-25020

New Holland T8.390 Chopper - кршач на дрва
 20
33 693 EUR
Аукција
2015
4 603 ч

Онлајн: 2ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

Wallenstein BX102Ri - кршач на дрва
 7
500 EUR
Аукција

Онлајн: 6час 21мин

Troostwijk Auctions

Белгија, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Идентификација 7371474

Schliesing 400ZX - кршач на дрва
 11
1 000 EUR
Аукција
2006

Онлајн: 6час 29мин

Troostwijk Auctions

Белгија, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Идентификација 7371480

Vandaele TV16-22D - кршач на дрва
 15
1 000 EUR
Аукција
2014
Нето тежина: 1 420 kg
45 hp

Онлајн: 6час 33мин

Troostwijk Auctions

Белгија, Vaartlaan 1, Deinze, 9800

Идентификација 7371443

XZ Precision Husky H3045T - кршач на дрва
 5
153 900 EUR
Нето цена
2009
4 535 ч

Онлајн: 10час 19мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, 37-724 Hruszowice

RABAUD 71852B - кршач на дрва
 4
1 545 EUR
Нето цена
Аукција
2014

Онлајн: 1ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 206696

 LIN DANA 410VT - кршач на дрва
 3
2 000 EUR
Аукција
15 hp

Онлајн: 1ден

AGORASTORE

Франција, MONTREUIL SOUS BOIS

Идентификација 206342

XZ Wielofunkcyjny rozdrabniacz leśny/Multifunctional forest grindin - кршач на дрва
 7
30 320 EUR
Нето цена
Ново
2020

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Stara Tuchorza

NOREMAT BM250 Broyeur De Branches T/A Wood - кршач на дрва
 20
Аукција
2008

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

LINDDANA TP175 Portable Wood - кршач на дрва
 13
Аукција
2015

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

9

Холандија, MOERDIJK, NLD

 Broyeur Vegetaux - кршач на дрва
 6
Аукција

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

WOOD CHIPER BX62R Wood - кршач на дрва
 13
Аукција
2015

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers France

9

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

DORMAK SH50H Wood - кршач на дрва
 5
Аукција

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

9

Холандија, MOERDIJK, NLD

Dücker HM 200 - кршач на дрва
 11
19 900 EUR
Нето цена
2017

Онлајн: 2ден

comrowa Technik Agent

Германија, Billigheim

Идентификација 20032020

ROTOZI Roto Grind 1090 - кршач на дрва
 5
10 020 EUR
Нето цена
2010

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Brzozowa Wólka

XZ Precision Husky ProGrind H-3045 - кршач на дрва
 5
168 700 EUR
Нето цена
2012
2 422 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kobylanka

Eliet Major 4S - кршач на дрва
 5
500 EUR
Аукција
2013
Нето тежина: 137 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Aquamarijnstraat 161, Hengelo, 7554 NP

Идентификација 7354694

Eliet Major 4S - кршач на дрва
 7
500 EUR
Аукција
2013
Нето тежина: 137 kg

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Aquamarijnstraat 161, Hengelo, 7554 NP

Идентификација 7354368

Bruks 722MTH - кршач на дрва
 16
250 EUR
Аукција

Онлајн: 2ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Zijderveldselaan 42, Zijderveld, 4122 GP

Идентификација 7361779

New Holland T8.390 Chopper - кршач на дрва
 20
33 693 EUR
Аукција
2015
4 603 ч

Онлајн: 2ден

Fymas Auctions ApS

Данска, Glostrup

 2014 GreenMech EC1928MT - кршач на дрва
 17
Аукција
2014

Онлајн: 2ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140261563

1 2 3 6   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.