Опреми за шумарство KOMATSU


12
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU 835 - пренесувач на стебла
 10
169 000 EUR

Пренесувач на стебла

2018
3 970 ч
Нето тежина: 15 850 kg
Корисна носивост: 11 000 kg
211 hp

Онлајн: 5ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 895 - пренесувач на стебла
 20
176 500 EUR

Пренесувач на стебла

2013
4 357 ч
Нето тежина: 23 960 kg
Корисна носивост: 20 000 kg
281 hp

Онлајн: 23ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Komatsu 865  - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2013
19 000 ч

Онлајн: 1мес 9ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, Sweden

KOMATSU 931.1 - шумски жнеач
 13
237 000 EUR

Шумски жнеач

2014
7 347 ч
Нето тежина: 19 400 kg
258 hp

Онлајн: 1мес 13ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Komatsu 931  - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2012
12 800 ч

Онлајн: 1мес 26ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, UK

Komatsu 931  - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2012
12 600 ч

Онлајн: 2мес 21ден

Fomisas, UAB

Литванија, Litauen, UK

KOMATSU 931XC - шумски жнеач
 14
398 500 EUR

Шумски жнеач

2019
1 517 ч
Нето тежина: 22 700 kg

Онлајн: 9мес 5ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 931XC - шумски жнеач
 15
395 500 EUR

Шумски жнеач

2017
1 527 ч
Нето тежина: 22 700 kg
246 hp

Онлајн: 9мес 11ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 951 - шумски жнеач
 20
Прашајте за цена

Шумски жнеач

2019
1 627 ч
Нето тежина: 22 620 kg
286 hp

Онлајн: 1год

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 951 - шумски жнеач
 10
259 000 EUR

Шумски жнеач

2016
7 827 ч
Нето тежина: 22 620 kg
280 hp

Онлајн: 1год 4мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 840 TX - пренесувач на стебла
 20
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2015
8 137 ч
Нето тежина: 14 800 kg
Корисна носивост: 12 000 kg
172 hp

Онлајн: 1год 6мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

KOMATSU 865 - пренесувач на стебла
 16
Прашајте за цена

Пренесувач на стебла

2013
9 557 ч
Нето тежина: 20 250 kg
Корисна носивост: 15 000 kg
211 hp

Онлајн: 1год 6мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.