Опреми за шумарство CATERPILLAR


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
CATERPILLAR 525C - опрема за шумарство
 20
82 500 EUR

Опрема за шумарство

2013
10 037 ч
Нето тежина: 17 711 kg
179 hp

Онлајн: 4ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 525C - опрема за шумарство
 20
79 500 EUR

Опрема за шумарство

2014
9 417 ч
Нето тежина: 17 711 kg
179 hp

Онлајн: 7мес 7ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 545C - опрема за шумарство
 20
92 500 EUR

Опрема за шумарство

2012
8 870 ч
Нето тежина: 19 198 kg
217 hp

Онлајн: 8мес 6ден

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 545C - опрема за шумарство
 20
135 500 EUR

Опрема за шумарство

2014
7 770 ч
Нето тежина: 10 198 kg
217 hp

Онлајн: 1год 5мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 535C - опрема за шумарство
 20
98 700 EUR

Опрема за шумарство

2011
10 017 ч
Нето тежина: 18 044 kg
217 hp

Онлајн: 1год 5мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 525C - опрема за шумарство
 20
136 000 EUR

Опрема за шумарство

2014
6 370 ч
Нето тежина: 17 711 kg
179 hp

Онлајн: 1год 5мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

CATERPILLAR 525C - опрема за шумарство
 20
105 500 EUR

Опрема за шумарство

2013
8 790 ч
Нето тежина: 17 711 kg
179 hp

Онлајн: 1год 9мес

Buchhammer Handel GmbH

8

Германија, Lübeck

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.