Вилушкар Manitou - M50-4

picture_as_pdf

picture_as_pdf

39 675 EUR

Тип

Вилушкар

Година

2012

Земја

Германија

Телефон

+49 0 2522......

Онлајн: 6ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендMANITOU
МоделManitou - M50-4
ИдентификацијаG01001_M
Година на производство2012
Машински часови5150 ч
Висина2900 mm
Висина на кревање37000 mm
Бојацрвена
Мотор/погонска група
Гориводизел
Шасија/суспензија
Погон на сите тркала
Кабина/внатрешност
Кабина
Дополнителни светла
Опрема
Опремавилушки

Опис


Wagen Nr.: G01001_M>>> technisch einsatzbereiter Zustand/ siehe Bilder > Service & UVV NEU ! > Fahrersitz NEU ! > Fußmatte NEU ! >>> Lieferzeit ab Sofort ! >>> Verkauf nur an Gewerbetreibende und Export. !!!!>>> Besichtigung ab Standort D-59302 Oelde, kann von Mo. bis Do. von 8:30 Uhr bis 15:30 Uhr nach vorheriger Anmeldung erfolgen!Maße/- Angaben sind ca. Angaben. Angebot freibleibend der Zwischenverkauf ist vorbehalten, Preise netto ab Standort D-59302 Oelde.

Побарајте подетални информации

Продавач

BRÜGGEN SWAP-STORE

BRÜGGEN SWAP-STORE

location_on

Germany, Beckumer Straße 51, D - 59302 Oelde, Germany

phone_iphone+49 0 2522...
access_time

Локално време на дилерот — 15:33

Лица за контакт

Irina Tomsin

Irina Tomsin

Deutsch, Русский

+49 0 2522...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.