Вилушкар Linde E 20 PH/386

Онлајн: 1мес 27ден

Бренд LINDE
Модел E 20 PH/386
Идентификација 310283
Година на производство 2011
Машински часови 2 176 ч
Тежина 3.842 kg
Нето тежина 3 842 kg
Корисна носивост 2 000 kg
Должина 2 087 mm
Ширина 1 172 mm
Висина 2 121 mm
Капцитет на кревање 2 000 kg
Висина на кревање 4 625 mm
Слободно подигање 1 519 mm
Висина на возење 2 121 mm
Локација Германија, 86316 Friedberg
Телефон 082... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • полнач за батерии
Шасија/суспензија
  • задни гуми: Super-Elastic-Bereifung, vorne: 200 / 50 - 10 -NEU-, hinten: 16 x 6 - 8 -NEU-
  • гуми: Super-Elastic-Bereifung, vorne: 200 / 50 - 10 -NEU-, hinten: 16 x 6 - 8 -NEU-
20900 EUR
20 900
EUR
  • 1 284 871 MKD
  • 23 174 USD

Лизинг

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
Продавач
GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH
Германија
Доверлив
Повеќе од 4 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:25
Личност за контакт
20 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2014, 10 052 ч
Германија, 86316 Friedberg
10 900 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2014
Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2013, 7 672 ч
Германија, 86316 Friedberg
13 500 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2013
Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2012, 7 021 ч
Германија, 86316 Friedberg
11 600 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2012
Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2013, 9 342 ч
Германија, 86316 Friedberg
10 800 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2013
Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2012, 4 683 ч
Германија, 86316 Friedberg
12 900 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2012
Вилушкар Linde E 20 PH/386
Linde E 20 PH/386
2013, 5 601 ч
Германија, 86316 Friedberg
13 750 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386, 2013
Вилушкар Linde E 16 PH/386
Linde E 16 PH/386
2011, 4 228 ч
Германија, 86316 Friedberg
15 900 EUR
Вилушкар Linde E 16 PH/386, 2011
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO
Linde E 20 PH/386-02 EVO
2017, 265 ч
Германија, 86316 Friedberg
29 900 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO, 2017
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO
Linde E 20 PH/386-02 EVO
2017, 1 300 ч
Германија, 86316 Friedberg
32 500 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO, 2017
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO
Linde E 20 PH/386-02 EVO
2014, 5 389 ч
Германија, 86316 Friedberg
18 500 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO, 2014
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO
Linde E 20 PH/386-02 EVO
2017, 1 405 ч
Германија, 86316 Friedberg
29 900 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO, 2017
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO
Linde E 20 PH/386-02 EVO
2017, 676 ч
Германија, 86316 Friedberg
33 900 EUR
Вилушкар Linde E 20 PH/386-02 EVO, 2017

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.