Слични понуди

Вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm
Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm
2018, 100 ч
Германија, 86316 Friedberg
45 900 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm, 2018
Вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm-
Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm-
2018, 25 ч
Германија, 86316 Friedberg
45 900 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580 mm-, 2018
Вилушкар за подигање роба Linde V10
Linde V10
2013, 841 ч
Полска, Strzałkowo
2 400 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V10, 2013
Вилушкар за подигање роба Linde V105645033
Linde V105645033
2003, 126 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Вилушкар за подигање роба Linde V105645033, 2003
Вилушкар за подигање роба LINDE V 10
LINDE V 10
2013, 1 463 ч
Германија, Ludwigsfelde
3 960 EUR
Вилушкар за подигање роба LINDE V 10, 2013
Вилушкар за подигање роба Linde V10
Linde V10
2013, 3 300 ч
Германија, Düsseldorf
5 490 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V10, 2013
Вилушкар за подигање роба Linde V10
Linde V10
2013, 2 353 ч
Германија, Düsseldorf
5 490 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V10, 2013
Вилушкар за подигање роба Linde V 10
Linde V 10
2011
Италија, Vignola MO
10 700 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V 10, 2011
Вилушкар за подигање роба Linde V 10
Linde V 10
2013
Италија, Vignola MO
14 850 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V 10, 2013
Вилушкар за подигање роба LINDE V 10 5212
LINDE V 10 5212
2012, 1 855 ч
Германија, 28816 Stuhr
1 750 EUR
Вилушкар за подигање роба LINDE V 10 5212, 2012
Вилушкар за подигање роба Linde V 12/015
Linde V 12/015
2013, 4 904 ч
Германија, 86316 Friedberg
8 900 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V 12/015, 2013
Вилушкар за подигање роба Linde V 10/015
Linde V 10/015
2000, 403 ч
Германија, 86316 Friedberg
1 500 EUR
Вилушкар за подигање роба Linde V 10/015, 2000

Вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580mm-

Бренд LINDE
Модел V-48 Modular -Chassis 1580mm-
Идентификација 309971
Година на производство 2018
Машински часови 25 ч
Тежина 4.719 kg
Нето тежина 4 719 kg
Корисна носивост 800 kg
Должина 2 434 mm
Ширина 1 600 mm
Висина 2 700 mm
Капцитет на кревање 800 kg
Висина на кревање 6 500 mm
Слободно подигање 2 050 mm
Висина на возење 2 700 mm
Локација Германија, 86316 Friedberg
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • полнач за батерии
Шасија/суспензија
 • задни гуми: Antriebsrad Polyurethan, Lastrollen Polyurethan einfach
 • гуми: Antriebsrad Polyurethan, Lastrollen Polyurethan einfach
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580mm-

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": вилушкар за подигање роба Linde V-48 Modular -Chassis 1580mm-

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.