265
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 14 1/14   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde N 20 L/132 - вилушкар за подигање роба
 4
2 950 EUR
2013
2 527 ч
Висина на кревање: 1 574 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 305907

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
5 350 EUR
2014
967 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 51мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 304890

Linde N 20/132 - вилушкар за подигање роба
 4
4 450 EUR
2014
890 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 19час 51мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 308226

Still CX205624850 - вилушкар за подигање роба
 5
Прашајте за цена
2011
1 480 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Bt OME100M5977135 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2009
3 200 ч
Висина на кревање: 5 250 mm
Капцитет на кревање: 850 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still CXM105776465 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2013
1 719 ч
Висина на кревање: 770 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still EK-X/1000MM5973004 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2010
4 561 ч
Висина на кревање: 4 550 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Bt OME100M5977131 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2010
3 500 ч
Висина на кревање: 5 250 mm
Капцитет на кревање: 850 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still CX20/2390MM5983527 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2012
2 640 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

BT OSE 250 - вилушкар за подигање роба
 4
950 EUR
2013
10 488 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 5ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација G6309

Jungheinrich ECE20HPG20-240-545962555 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2003
14 500 ч
Висина на кревање: 1 260 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 6ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Linde N 20 L/132 - вилушкар за подигање роба
 5
1 950 EUR
2013
3 462 ч
Висина на кревање: 1 574 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 6ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 312752

Linde V10 - вилушкар за подигање роба
 5
2 400 EUR
Нето цена
2013
841 ч
Висина на кревање: 2 290 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 6ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

LINDE T 20 SP 131 - вилушкар за подигање роба
 2
1 200 EUR
2010
4 636 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 7ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација L7862

 Jungheinrich EKS110L100E - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2008
8 346 ч
Висина на кревање: 1 000 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 10ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10258/3538994

Linde N20 - вилушкар за подигање роба
 5
950 EUR
Нето цена
2012
2 655 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 10ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde N20 - вилушкар за подигање роба
 5
950 EUR
Нето цена
2012
5 026 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 10ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde  Linde  EV 10 EV 10 - вилушкар за подигање роба
 8
750 EUR
Аукција
2006
788 ч
Висина на кревање: 7 130 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 10ден

Troostwijk Veilingen B.V.

Белгија, Industriepark de Bruwaan 19 (GPS 7B), Oudenaarde, 9700

Идентификација 5875576

Still MX-XTE5958265 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2011
4 942 ч
Висина на кревање: 6 200 mm
Капцитет на кревање: 1 230 kg

Онлајн: 11ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still CMX105776466 - вилушкар за подигање роба
 4
Прашајте за цена
2013
1 694 ч
Висина на кревање: 730 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 11ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

STILL EK-X - вилушкар за подигање роба
 8
3 960 EUR
2012
2 367 ч
Висина на кревање: 2 775 mm
Капцитет на кревање: 800 kg

Онлајн: 12ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

1 2 3 14   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.