Вилушкари за палети


657
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 33 1/33   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde T 16/1152 - вилушкар за палети
 4
3 450 EUR
2010
Електро
283 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5мес 23ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309618

Linde T20  - вилушкар за палети
 6
960 EUR
Нето цена
2007
Електро
2 432 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 12мин

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EJE116  - вилушкар за палети
 6
950 EUR
Нето цена
2007
Електро
1 705 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 12мин

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde T20  - вилушкар за палети
 5
595 EUR
Нето цена
2010
Електро
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 13мин

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

 Linde T20S - вилушкар за палети
 4
650 EUR
2012
Електро
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 13мин

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 Linde T16 - вилушкар за палети
 3
1 250 EUR
2012
Електро
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 14час 13мин

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

 Linde T20S - вилушкар за палети
 4
650 EUR
2012
Електро
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 14час 14мин

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

ATLET PLP200 - вилушкар за палети
 9
500 EUR
Аукција
2005
Електро
4 938 ч

Онлајн: 23час 8мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 269

NOBLELIFT PTE15N - вилушкар за палети
 6
1 150 EUR
Аукција
2019
Електро

Онлајн: 23час 9мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 272

 FRAIN SL 20 - вилушкар за палети
 9
500 EUR
Аукција
2007
Електро
20 ч

Онлајн: 23час 10мин

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 270

LINDE T 20 SP 131 - вилушкар за палети
 1
950 EUR
2013
Електро
3 978 ч
Висина на кревање: 200 mm

Онлајн: 1ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација A9250

Still EXU20S6107674  - вилушкар за палети
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
501 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still EXU186087314  - вилушкар за палети
 4
Прашајте за цена
2015
Електро
7 277 ч
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still EXU16AC6085160  - вилушкар за палети
 4
Прашајте за цена
2009
Електро
2 609 ч
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

 Jungheinrich EME112 - вилушкар за палети
 3
1 000 EUR
2004

Онлајн: 3ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 Climax H10M - вилушкар за палети
 2
580 EUR
2010
1 ч

Онлајн: 3ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

 HU20-115TS - вилушкар за палети
 2
357 EUR
2011
1 ч

Онлајн: 3ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

Crown WT3040 - вилушкар за палети
 11
Прашајте за цена
2012
Електро
3 028 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15752

 Jungheinrich ERE120 - вилушкар за палети
Прашајте за цена
2015
Електро
3 897 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich ERE120 - вилушкар за палети
Прашајте за цена
2015
Електро
3 611 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Jungheinrich ESE 120 20 115-54 - вилушкар за палети
 5
450 EUR
Аукција
2006
Електро
3 909 ч
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

Troostwijk Auctions

Франција, 11 Rue Nicolas Copernic, TRAPPES, 78190

Идентификација 6211897

1 2 3 33   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.