Вилушкар со подигнување Still FM-X 14

Онлајн: 2мес

Бренд STILL
Идентификација 15445/3397162
Година на производство 2011
Капцитет на кревање 1 400 kg
Висина на кревање 8 300 mm
Висина на возење 3 300 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Италија, Vignola MO
Телефон +39 0... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 3 x Vulkolan
  • задни гуми: 3 x Vulkolan
  • гуми: unbekannt/unbekannt
7750 EUR
7 750
EUR
  • 476 448 MKD
  • 8 593 USD

SYCARR S.R.L.
Продавач
SYCARR S.R.L.
Италија
Локално време на дилерот
14:23
Личност за контакт
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
7 750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Вилушкар со подигнување Still FM-X 14
Still FM-X 14
2011
Италија, Vignola MO
7 750 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14, 2011
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14
Still FM-X 14
2013
Италија, Vignola MO
12 550 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14, 2013
Вилушкар со подигнување Still FM 14 i
Still FM 14 i
2006
Италија, Vignola MO
2 900 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM 14 i, 2006
Вилушкар со подигнување Still FM-X14
Still FM-X14
2011, 1 150 ч
Германија, Oldenburg
6 900 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X14, 2011
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14
Still FM-X 14
2011, 3 760 ч
Германија, Garbsen
9 900 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14, 2011
Вилушкар со подигнување Still FM-X14/DRIVEIN5461067
Still FM-X14/DRIVEIN5461067
2011, 5 903 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Вилушкар со подигнување Still FM-X14/DRIVEIN5461067, 2011
Вилушкар со подигнување Still FM-X14/DRIVEIN5461059
Still FM-X14/DRIVEIN5461059
2011, 6 841 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Вилушкар со подигнување Still FM-X14/DRIVEIN5461059, 2011
Вилушкар со подигнување STILL FM-X 14
STILL FM-X 14
2015, 13 253 ч
Германија, 28816 Stuhr
6 800 EUR
Вилушкар со подигнување STILL FM-X 14, 2015
Вилушкар со подигнување Still FM-X14
Still FM-X14
2013, 11 542 ч
Полска, Strzałkowo
5 900 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X14, 2013
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14
Still FM-X 14
2014, 7 490 ч
Германија, Garbsen
11 900 EUR
Вилушкар со подигнување Still FM-X 14, 2014
Вилушкар со подигнување Still FM-X205962195
Still FM-X205962195
2011, 10 798 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Вилушкар со подигнување Still FM-X205962195, 2011
Вилушкар со подигнување Still FM-X205710461
Still FM-X205710461
2011, 15 072 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Вилушкар со подигнување Still FM-X205710461, 2011

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.