803
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 41 1/41   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde R 16/1120 - вилушкар со подигнување
 4
14 500 EUR
2014
6 800 ч
Висина на кревање: 7 160 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M302192

Linde R 16 S/115 - вилушкар со подигнување
 4
5 750 EUR
2003
16 911 ч
Висина на кревање: 7 555 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 19час 57мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 310426

LINDE R 16 S-03 115 - вилушкар со подигнување
 7
4 950 EUR
2007
12 215 ч
Висина на кревање: 7 755 mm

Онлајн: 20час 30мин

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација B5387

Linde R 14 - вилушкар со подигнување
 9
6 500 EUR
2011
5 329 ч
Висина на кревање: 8 555 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 20час 41мин

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4476

Toyota BT RRE160  - вилушкар со подигнување
 7
6 800 EUR
2013
4 835 ч
Висина на кревање: 7 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

NV Immer-Goed

Белгија, Belgien

Идентификација 1975

Linde R 14/1120 - вилушкар со подигнување
 5
7 990 EUR
2013
9 960 ч
Висина на кревање: 8 160 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 311306

Linde R14S  - вилушкар со подигнување
 6
3 500 EUR
Нето цена
2009
16 585 ч
Висина на кревање: 2 950 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde R14S  - вилушкар со подигнување
 5
3 500 EUR
Нето цена
2009
15 435 ч
Висина на кревање: 2 950 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

 Jungheinrich ETV214 - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2012
18 234 ч
Висина на кревање: 9 020 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10279/3541286

 Jungheinrich ETV216 - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2015
9 493 ч
Висина на кревање: 7 700 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10278/3541285

 Jungheinrich ETV216 - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2015
8 369 ч
Висина на кревање: 7 700 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10277/3541284

 Jungheinrich ETV214 - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2012
16 548 ч
Висина на кревање: 9 020 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Идентификација 10280/3541287

ATLET 141 UNS - вилушкар со подигнување
 8
2 500 EUR
Аукција
2008
1 516 ч

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 203

JUNGHEINRICH ETV 216 - вилушкар со подигнување
 8
2 500 EUR
Аукција
2007
9 357 ч

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 205

JUNGHEINRICH ETV 216 - вилушкар со подигнување
 8
2 500 EUR
Аукција
2009
11 401 ч
Висина на кревање: 56 000 mm

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 206

ATLET 141 UNS - вилушкар со подигнување
 10
2 500 EUR
Аукција
2008
2 239 ч

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 204

JUNGHEINRICH ETV 216 - вилушкар со подигнување
 10
2 500 EUR
Аукција
2009
300 ч

Онлајн: 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Madrid

Идентификација 207

BT RRE 140 - вилушкар со подигнување
 6
5 400 EUR
2015
12 020 ч
Висина на кревање: 7 150 mm

Онлајн: 4ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација U6191

Still FM-X205909598  - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2010
16 989 ч
Висина на кревање: 6 030 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still FM-X125963450  - вилушкар со подигнување
 4
Прашајте за цена
2014
9 867 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Linde R16S-125990461  - вилушкар со подигнување
Прашајте за цена
2013
6 899 ч
Висина на кревање: 5 160 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

1 2 3 41   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.