Вилушкари


5 396
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 270 1/270   
Сортирај според:
Резултати по страница:
JUNGHEINRICH EFG 216-310ZZ - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
Linde H 18 T/391 EVO - вилушкар
19 200 EUR
Toyota 02-7 FG45 - вилушкар
 8
26 000 EUR
Нето цена

Вилушкар

2013
ТНГ
1 635 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 6час 49мин

Uwe Müller Baumaschinen GmbH & Co. KG

Германија, Eschweiler

SMV 16-1200B - вилушкар
 14
Прашајте за цена

Вилушкар

2013
Дизел
17 250 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 7час 6мин

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG78

SMV 16-1200B - вилушкар
 14
Прашајте за цена

Вилушкар

2013
Дизел
17 250 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 7час 6мин

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG78

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
Дизел
4 142 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008026

HYSTER H3.0FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
Дизел
14 286 ч
Висина на кревање: 4 015 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008036

HYSTER H3.0FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2007
Дизел
8 902 ч
Висина на кревање: 4 615 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008034

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
ТНГ
11 743 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008025

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2011
ТНГ
16 981 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008040

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
ТНГ
20 385 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008024

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2009
Дизел
11 827 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008029

KALMAR DCE 150-12  - преден вилушкар со четири тркала
 10
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2007
Дизел
30 886 ч
Висина на кревање: 5 800 mm
Капцитет на кревање: 15 000 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007225

HYSTER H2.5FT  - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2011
ТНГ
3 313 ч
Висина на кревање: 4 950 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 10час 8мин

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008037

KALMAR wózek widłowy - вилушкар
 15
15 730 EUR

Вилушкар

Дизел
10 560 ч

Онлајн: 10час 46мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Skarżysko-Kamienna

LINDE H20T 600- 01 - вилушкар
 8
9 822 EUR

Вилушкар

2015
10 536 ч

Онлајн: 10час 46мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kalisz

KALMAR 15T - вилушкар
 15
15 730 EUR

Вилушкар

1998
10 560 ч

Онлајн: 10час 46мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Skarżysko-Kamienna

Linde E16PH-02 - вилушкар
 20
5 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2014
Електро
10 073 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11час 19мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Parkweg 95, Beesd , 4153 XL

Идентификација 6309606

Linde H80T-02 - вилушкар
 20
5 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2014
14 199 ч
Висина на кревање: 5 100 mm
Капцитет на кревање: 8 000 kg

Онлајн: 11час 19мин

Troostwijk Auctions

Холандија, Parkweg 95, Beesd , 4153 XL

Идентификација 6298921

Linde E20PH-3 - вилушкар
 14
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2008
11 320 ч

Онлајн: 11час 20мин

Troostwijk Auctions

Германија, , Obertraubling, 93083

Идентификација 6321592

Toyota 5FBMF30 - вилушкар
 9
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2007
3 439 ч

Онлајн: 11час 20мин

Troostwijk Auctions

Германија, , Obertraubling, 93083

Идентификација 6321579

Jungheinrich DFG550 - вилушкар
 10
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

2006
2 507 ч

Онлајн: 11час 20мин

Troostwijk Auctions

Германија, , Obertraubling, 93083

Идентификација 6321585

1 2 3 270   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.