Опреми за ракување со материјалот - ТНГ.


   Страница 1 од 36 1/36   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Linde H 30 T/393-02 EVO - вилушкар
 6
34 500 EUR

Вилушкар

2018
ТНГ
837 ч
Висина на кревање: 3 215 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1мес 27ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 314055

HALLA HLF 25 - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1995
ТНГ
6 242 ч
Висина на кревање: 4 250 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 13час 18мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29696

STILL R 70-20 T - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 600 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2009
ТНГ
3 582 ч
Висина на кревање: 2 770 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 13час 36мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29632

LINDE H 16 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
9 400 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
8 908 ч
Висина на кревање: 3 140 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 15час 9мин

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29794

Linde H 25 T/392-02 EVO - вилушкар
 6
13 750 EUR

Вилушкар

2015
ТНГ
6 251 ч
Висина на кревање: 4 050 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 23час 47мин

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 315343

JUNGHEINRICH TFG 430 S - преден вилушкар со четири тркала
 9
6 600 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2011
ТНГ
6 212 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29009

STILL M 15 T - преден вилушкар со четири тркала
 9
3 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

1997
ТНГ
12 011 ч
Висина на кревање: 3 330 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29694

LINDE H 50 T - преден вилушкар со четири тркала
 9
9 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2009
ТНГ
13 738 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 5 000 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29222

JUNGHEINRICH TFG 430 S - преден вилушкар со четири тркала
 9
9 300 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
4 360 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 1ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29512

Still RX70-16 - вилушкар
 10
10 800 EUR

Вилушкар

2011
ТНГ
5 840 ч
Висина на кревање: 5 600 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 14818

Linde H 16 T/391 EVO - вилушкар
 4
17 700 EUR

Вилушкар

2015
ТНГ
2 218 ч
Висина на кревање: 4 625 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309884

HYSTER S7.0 FT LPG - преден вилушкар со четири тркала
 16
26 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2007
ТНГ
4 915 ч

Онлајн: 4ден

AA Machines BV

Холандија, Griendweg 3, 3356 LN Papendrecht, The Netherlands

LINDE H 18 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
10 689 ч
Висина на кревање: 4 250 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27741

LINDE H 18 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
3 579 ч
Висина на кревање: 4 250 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27742

LINDE H 18 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 500 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
ТНГ
3 156 ч
Висина на кревање: 4 250 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27743

LINDE H 16 T-01 - преден вилушкар со четири тркала
 9
7 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2012
ТНГ
9 217 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29479

Caterpillar GP40K - вилушкар
 13
16 300 EUR

Вилушкар

2008
ТНГ
245 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 4 000 kg

Онлајн: 4ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 15737

Caterpillar GP18NTD - вилушкар
 8
7 800 EUR

Вилушкар

2013
ТНГ
15 588 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 16199

LINDE H 18 T-03 - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 950 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2007
ТНГ
5 311 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29224

Linde H 45 T/394 - вилушкар
 6
36 900 EUR

Вилушкар

2011
ТНГ
5 135 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 4 500 kg

Онлајн: 5ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 309117

CESAB DRAGO 180 - преден вилушкар со четири тркала
 9
5 900 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2008
ТНГ
7 177 ч
Висина на кревање: 3 700 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 6ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29567

1 2 3 36   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.