Опреми за ракување со материјалот TERBERG


Сортирај според:
Резултати по страница:
Terberg YT 222 4X2 - трактор на терминалот
 13
39 400 EUR
Нето цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел

Онлајн: 1ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70122176

Terberg ???? Motor defect, Terminal Truck, 23489 Engine Hours, Steel suspension, Automatic - трактор на терминалот
 6
1 950 EUR
Нето цена

Трактор на терминалот

1989
Дизел

Онлајн: 5ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 754598

Terberg Terminal Tractor 4x4 - трактор на терминалот
 15
9 000 EUR
Нето цена

Трактор на терминалот

Онлајн: 8ден

Big Machinery B.V.

8

Холандија, BIG 2 BIG Machinery B.V. (Drielse weg)

Terberg YT182 - трактор на терминалот
 20
10 000 EUR
Нето цена
Аукција

Трактор на терминалот

2005
Дизел
1 479 ч

Онлајн: 15ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Terberg YT182 - трактор на терминалот
 20
10 000 EUR
Нето цена
Аукција

Трактор на терминалот

2005
Дизел
2 647 ч

Онлајн: 15ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 2
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
26 585 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 24ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007920

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 2
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
28 074 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 24ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007926

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 9
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
28 108 ч
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 24ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007921

Terberg Terminal Trekker YT180 4X2 Big-Axle - трактор на терминалот
 14
23 400 EUR
Нето цена

Трактор на терминалот

2001

Онлајн: 25ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70107712

TERBERG YT182 - трактор на терминалот
 9
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
15 441 ч
Капцитет на кревање: 27 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007651

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
23 546 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007923

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
27 950 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007922

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 11
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
28 074 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007925

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 11
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
27 767 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 1мес 18ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007918

 Terberg RT 20 / 4x4 / Terminal / Rangier / Mafi - трактор на терминалот
 11
7 900 EUR

Трактор на терминалот

1998
Дизел
15 000 ч

Онлајн: 2мес 10ден

JAWEED GmbH

Германија, D-61239 Ober-Mörlen

Идентификација 000757

Terberg TT 17 YARD TRACTOR good working - трактор на терминалот
 20
8 950 EUR
Нето цена

Трактор на терминалот

1995
Дизел

Онлајн: 2мес 25ден

Kleyn Trucks

14

Холандија, Vuren, The Netherlands

Идентификација 270372

Terberg BC 182 Umsetzer Sattelkupplung WBH25 Rangier Kam - трактор на терминалот
 6
34 900 EUR

Трактор на терминалот

2007
Дизел
13 620 ч

Онлајн: 2мес 30ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20135_246

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
28 383 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 3мес 5ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007919

TERBERG YT222 (4X2) - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2014
Дизел
28 651 ч
Капцитет на кревање: 30 000 kg

Онлајн: 3мес 5ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007924

TERBERG YT182 - трактор на терминалот
 10
Прашајте за цена

Трактор на терминалот

2015
Дизел
12 671 ч
Капцитет на кревање: 27 000 kg

Онлајн: 3мес

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007653

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.