Опреми за ракување со материјалот TCM


   Страница 1 од 14 1/14   
Сортирај според:
Резултати по страница:
TCM FVB25H4 - вилушкар
 10
500 EUR
Аукција

Вилушкар

Електро
2 776 ч
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 2 500 kg

Онлајн: 4ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Meers 33, Thorn, 6017 BD

Идентификација 6200034

TCM FD100 10 Ton - вилушкар
 6
Аукција

Вилушкар

Онлајн: 4ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

7

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

TCM FTB15E3 - преден вилушкар со три тркала
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција

Преден вилушкар со три тркала

1996
Електро
39 264 ч
Висина на кревање: 40 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 6ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

TCM FG 30 T6 - преден вилушкар со четири тркала
 9
4 800 EUR
Нето цена

Преден вилушкар со четири тркала

2005
ТНГ
4 264 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 3 000 kg

Онлајн: 15ден

CHEAP USED FORKLIFTS - CHUF.com

8

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29168

TCM FD30 - вилушкар
 7
5 389 EUR

Вилушкар

2016
1 000 ч

Онлајн: 1мес 10ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-Z2020011610

TCM FD50 - вилушкар
 6
12 936 EUR

Вилушкар

2014
Дизел
3 000 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 1мес 11ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-2020011508

TCM FD30 - вилушкар
 4
5 208 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
800 ч

Онлајн: 1мес 12ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200114003

TCM FD30 - вилушкар
 5
6 109 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
930 ч

Онлајн: 1мес 12ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200113003

TCM FD25 - вилушкар
 10
5 728 EUR

Вилушкар

2015
Дизел
3 000 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 1мес 15ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-2020011014

TCM FD30 - вилушкар
 4
5 221 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
1 120 ч

Онлајн: 1мес 16ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200110003

TCM FD30 - вилушкар
 5
5 194 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
670 ч

Онлајн: 1мес 17ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200109003

TCM FD30 - вилушкар
 4
5 194 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
850 ч

Онлајн: 1мес 18ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200108003

TCM FD35 - вилушкар
 4
5 552 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
570 ч

Онлајн: 1мес 19ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200107003

TCM FD300 - вилушкар
 4
67 170 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
1 135 ч

Онлајн: 1мес 20ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200106003

TCM FD250 - вилушкар
 4
44 646 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
1 080 ч

Онлајн: 1мес 23ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200103003

TCM FD200 - вилушкар
 5
44 646 EUR

Вилушкар

2016
Дизел
1 270 ч

Онлајн: 1мес 24ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20200102003

TCM FD30 - вилушкар
 4
Прашајте за цена

Вилушкар

2017
Дизел
2 300 ч
Висина на кревање: 3 000 mm

Онлајн: 1мес 26ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, Shanghai

Идентификација WT-2019123110

TCM FD150 - вилушкар
 6
25 001 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
1 180 ч

Онлајн: 1мес 26ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20191231003

TCM FD30 - вилушкар
 5
5 217 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
750 ч

Онлајн: 1мес 27ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20191230003

TCM FD30 - вилушкар
 4
5 229 EUR

Вилушкар

2017
Дизел
730 ч

Онлајн: 1мес 30ден

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-20191227003

1 2 3 14   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.