Опреми за ракување со материјалот SMV


Сортирај според:
Резултати по страница:
SMV 16-1200 B - преден вилушкар со четири тркала
 9
63 900 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2008
Дизел
11 122 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 7мес 7ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација 306426

KONECRANES SMV 16-1200 C - преден вилушкар со четири тркала
 7
188 500 EUR

Преден вилушкар со четири тркала

2018
Дизел
350 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 1ден

GRUMA Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, 86316 Friedberg

Идентификација M310364

SMV SL12-600A - вилушкар
 17
1 000 EUR
Аукција

Вилушкар

Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 12 000 kg

Онлајн: 4ден

Troostwijk Auctions

Холандија, Meers 33, Thorn, 6017 BD

Идентификација 6204517

SMV SL12-600B - вилушкар
 10
39 000 EUR

Вилушкар

2008
Дизел
8 125 ч
Висина на кревање: 6 500 mm
Капцитет на кревање: 12 000 kg

Онлајн: 4ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3825

SMV 6/7ECB100DS - ракувач со контејнери
 14
Прашајте за цена

Ракувач со контејнери

2011
Дизел
12 835 ч
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 6ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG27

SMV Konecranes 13.6-600B - ракувач со контејнери
 6
65 500 EUR

Ракувач со контејнери

2014
Дизел
13 973 ч
Висина на кревање: 5 500 mm

Онлајн: 7ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација J5831

SMV 33-1200C - преден вилушкар со четири тркала
 2
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2020
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 33 000 kg

Онлајн: 10ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008051

SMV SC 4527 TB5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2006
Дизел
11 076 ч
Висина на кревање: 15 300 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 22ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008011

SMV 4531 TB5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2013
Дизел
16 111 ч
Висина на кревање: 15 000 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 24ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880008009

SMV 4531 TC5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2019
Дизел
Висина на кревање: 15 300 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 24ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007687

SMV 4531 TC5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2019
Дизел
Висина на кревање: 15 300 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 27ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007686

Kone SMV 32-1200 B - вилушкар
 3
Аукција

Вилушкар

2014

Онлајн: 28ден

IronPlanet Europe

Обединети Арапски Емирати, Jebel Ali Free Zone

KONECRANES SMV SC4535 TB5 - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2013
Дизел
10 397 ч
Висина на кревање: 15 400 mm

Онлајн: 1мес 2ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Oststeinbek

SMV SC108TC6 - сложувачки досегнувач
 10
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2016
Дизел
8 100 ч
Висина на кревање: 16 200 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 1мес 2ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација DK174

SMV 4531 TB5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2011
Дизел
10 539 ч
Висина на кревање: 15 300 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 1мес 9ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007736

SMV Konecranes 25-1200B - ракувач со контејнери
 5
115 000 EUR

Ракувач со контејнери

2009
Дизел
4 269 ч
Висина на кревање: 4 000 mm

Онлајн: 1мес 12ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација M7195

SMV 4542TBX5 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

2010
Дизел
11 818 ч
Висина на кревање: 15 400 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 1мес 16ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007897

SMV SL 12-600 A - вилушкар
 20
Аукција

Вилушкар

2003
Дизел

Онлајн: 1мес 26ден

Blinto AB

Шведска, Schweden

SMV SC4545 TA 3 - сложувачки досегнувач
 1
Прашајте за цена

Сложувачки досегнувач

1999
Дизел
Висина на кревање: 9 500 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 3мес 19ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007914

SMV 16-1200B - преден вилушкар со четири тркала
 11
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2013
Дизел
2 262 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 16 000 kg

Онлајн: 3мес 22ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007857

SMV 25-1200C - преден вилушкар со четири тркала
 1
Прашајте за цена

Преден вилушкар со четири тркала

2019
Дизел
Висина на кревање: 4 000 mm
Капцитет на кревање: 25 000 kg

Онлајн: 3мес 29ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007683

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.