Слични понуди

Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F478
CVS Ferrari F478
2012, Дизел, 12 860 ч
Германија, D-25469 Halstenbek
Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F478, 2012
Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F481
CVS Ferrari F481
2009, Дизел, 9 074 ч
Германија, D-25469 Halstenbek
Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F481, 2009
Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F481PB
CVS Ferrari F481PB
2009, Дизел, 16 250 ч
Германија, Oldenburg
Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F481PB, 2009
Сложувачки досегнувач KALMAR RT240
KALMAR RT240
2012, Дизел
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач KALMAR RT240, 2012
Сложувачки досегнувач SMV 4542TB5
SMV 4542TB5
2012, Дизел, 14 763 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач SMV 4542TB5, 2012
Сложувачки досегнувач SMV 4531CB5
SMV 4531CB5
2012, Дизел, 8 100 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач SMV 4531CB5, 2012
Сложувачки досегнувач SMV 4531CB5
SMV 4531CB5
2012, Дизел, 11 500 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач SMV 4531CB5, 2012
Сложувачки досегнувач Volvo L 180 G HL
Volvo L 180 G HL
2012, 26 100 ч
Австрија, Ansfelden
Сложувачки досегнувач Volvo L 180 G HL, 2012
Сложувачки досегнувач Kalmar DRF450-65S5X
Kalmar DRF450-65S5X
2012, Дизел, 14 000 ч
Данска, Odder
Сложувачки досегнувач Kalmar DRF450-65S5X, 2012
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS
KALMAR DRF450-75C5XS
2012, Дизел, 11 740 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS, 2012
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS
KALMAR DRF450-75C5XS
2012, Дизел, 10 677 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS, 2012
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS
KALMAR DRF450-75C5XS
2012, Дизел, 13 711 ч
Холандија, Amsterdam
Сложувачки досегнувач KALMAR DRF450-75C5XS, 2012

Сложувачки досегнувач CVS Ferrari F478

Идентификација CVS_F478_26
Година на производство 2012
Машински часови 12 860 ч
Транспортна должина 8 460 mm
Транспортна ширина 4 180 mm
Транспортна висина 4 800 mm
Капцитет на кревање 45 000 kg
Висина на кревање 16 200 mm
Висина на возење 4 800 mm
Центар на гравитација 1 780 mm
Локација Германија, Deutschland
Мотор/погонска група
 • гориво: дизел
 • излезна моќност: 340 hp (253 KW)
 • мотор: Diesel - Cummins QSM11
 • менувач: автоматски
 • пренос: Dana automatic
Шасија/суспензија
 • предни гуми: 18.00-25
 • задни гуми: 18.00-25
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": сложувачки досегнувач CVS Ferrari F478

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": сложувачки досегнувач CVS Ferrari F478

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.