Ракувач со контејнери - изнајмување Hyster H18.00XM-12EC

Онлајн: 1мес 5ден

Бренд HYSTER
Идентификација 2156
Година на производство 2005
Капцитет на кревање 14 000 kg
Локација Данска, Odder
Телефон +49 151 5...
Доплнително
  • изнајмување

Продавач
UnikTruck A/S
UnikTruck A/S Данска
Доверлив
7 Повеќе од 7 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:28
Лица за контакт
Michael Bleher Managing Director DE
Deutsch, Dansk, English, Norsk, Svenska
Björn Fritzell Managing Director SE
Deutsch, Dansk, English, Español, Français, Italiano, Norsk, Svenska
Michael Laursen CEO
Deutsch, Dansk, English, Français, Norsk, Svenska
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Ракувач со контејнери Hyster H7ECXM-12EC4
Hyster H7ECXM-12EC4
2018, Дизел, 1 031 ч
Данска, Odder
Ракувач со контејнери Hyster H7ECXM-12EC4, 2018
Ракувач со контејнери SveTruck 42120-54
SveTruck 42120-54
2005, Дизел, 12 008 ч
Данска, Odder
Ракувач со контејнери SveTruck 42120-54, 2005
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC
Hyster H18XM-12EC
2015, 5 134 ч
Обединето Кралство, Kingston upon Hull
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC, 2015
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC
Hyster H18XM-12EC
2017, 6 884 ч
Обединето Кралство, Kingston upon Hull
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC, 2017
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC
Hyster H18XM-12EC
2014, 9 358 ч
Обединето Кралство, Kingston upon Hull
Ракувач со контејнери Hyster H18XM-12EC, 2014
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2009, Дизел, 23 398 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2009
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2010, Дизел, 17 544 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2010
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2012, Дизел, 15 534 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2012
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2010, Дизел, 13 359 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2010
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2012, Дизел, 16 727 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2012
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2010, Дизел, 17 266 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2010
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC
HYSTER H22.00XM-12EC
2010, Дизел, 13 860 ч
Холандија, Amsterdam
Ракувач со контејнери HYSTER H22.00XM-12EC, 2010

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.