94
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Container Mover - ракувач со контејнери
 8
Прашајте за цена
2013
100 ч
Капцитет на кревање: 28 000 kg

Онлајн: 1ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација DIV1276

Kalmar DRF450-60C5X - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2011
12 900 ч
Висина на кревање: 15 000 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 6ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3794a

Kalmar DRG-450-60S5M REACHSTEAKER/CONTAINERHANDLER/  - ракувач со контејнери
 9
Прашајте за цена
2018
632 ч
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 6ден

Geurts Trucks B.V.

8

Холандија, ANDELST

Bitte wählen Belotti B75 Bj.1989 aus 1Hand! 60t  - ракувач со контејнери
 7
Прашајте за цена
1989
11 000 ч

Онлајн: 7ден

Bargen Nutzfahrzeuge

Германија, 32107 Bad Salzuflen

Идентификација 999-99

Kalmar DCF100-45E7 - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2013
6 790 ч
Висина на кревање: 18 800 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 8ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3726

Kalmar DCF100-45E8  - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2012
12 440 ч
Висина на кревање: 21 200 mm
Капцитет на кревање: 10 000 kg

Онлајн: 11ден

UEG Universal-Equipment GmbH

Германија, Deutschland

Идентификација Kalmar_DCF100-45E8_36

HYSTER H12.00XM-6 - ракувач со контејнери
 4
Прашајте за цена
2003
6 723 ч

Онлајн: 12ден

AeroGSE B.V.

Холандија, Starnmeer

Идентификација A2231

Kalmar DRF450-60S5 - ракувач со контејнери
Прашајте за цена
2014
13 500 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 12ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3793

HYSTER H22XM-12EC - ракувач со контејнери
 6
Прашајте за цена
2011
14 980 ч
Висина на кревање: 16 450 mm

Онлајн: 18ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Hamburg

Kalmar DRF450-60S5 - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2007
12 800 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 45 000 kg

Онлајн: 19ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3788

Hyster H22XM-12EC - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2012
16 342 ч
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 19ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3791

Hyster H22XM-12EC - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2012
13 075 ч
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 19ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3790

Hyster H22XM-12EC - ракувач со контејнери
 10
Прашајте за цена
2014
10 958 ч
Висина на кревање: 16 450 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 19ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација D3789

HYSTER Elme 508 spreader - ракувач со контејнери
 3
Прашајте за цена
2014
2 177 ч

Онлајн: 28ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Hamburg

HYSTER H18.00XM-12EC - ракувач со контејнери
 8
Прашајте за цена
1998
13 600 ч
Висина на кревање: 16 500 mm

Онлајн: 28ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Hamburg

HYSTER H25XMS-9 - ракувач со контејнери
 9
Прашајте за цена
2014
2 553 ч
Висина на кревање: 3 870 mm

Онлајн: 28ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Hamburg

Kalmar DRG420-60S5 - ракувач со контејнери
 9
Прашајте за цена
2016
7 600 ч
Висина на кревање: 15 100 mm
Капцитет на кревање: 42 000 kg

Онлајн: 1мес 6ден

Hinrichs Flurfoerdergeraete GmbH & CoKG

Германија, Oldenburg

Идентификација DK167

SMV 5/6 ECB90  - ракувач со контејнери
 2
Прашајте за цена
2013
11 077 ч
Висина на кревање: 16 405 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007669

SMV 5/6 ECB90  - ракувач со контејнери
 1
Прашајте за цена
2013
12 447 ч
Висина на кревање: 16 405 mm
Капцитет на кревање: 9 000 kg

Онлајн: 1мес 8ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007741

DOOSAN D90S-7 - ракувач со контејнери
 5
Прашајте за цена
2016
6 600 ч
Висина на кревање: 4 600 mm

Онлајн: 1мес 9ден

NORGATEC Handelsgesellschaft mbH

Германија, Hamburg

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.