Предни вилушкари со три тркала


   Страница 37 од 37 37/37   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Linde E14 - преден вилушкар со три тркала
 10
11 750 EUR
2012
Електро
4 642 ч
Висина на кревање: 3 240 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 1год 5мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0187/3379015

 Toyota 8FBET16 - преден вилушкар со три тркала
 10
11 650 EUR
2013
Електро
8 771 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 5мес

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

Идентификација HPE0443/3422923

LINDE P60Z - преден вилушкар со три тркала
 11
Прашајте за цена
2006
Електро
11 724 ч

Онлајн: 1год 5мес

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007108

 Crown SC5340-1.6 - преден вилушкар со три тркала
 5
Прашајте за цена
2014
Електро
19 432 ч
Висина на кревање: 3 190 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год 11мес

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

Caterpillar EP20KT - преден вилушкар со три тркала
 2
9 900 EUR
2005
Електро
12 446 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 13441

Crown SC4220-1,6 - преден вилушкар со три тркала
 8
7 800 EUR
2011
Електро
230 ч
Висина на кревање: 6 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2год 3мес

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација 13384

Maximal FB16S-MHJZ  - преден вилушкар со три тркала
 8
11 329 EUR
2017
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2год 7мес

Scanlift as

Норвешка, Skui, Bærum

Nissan S1N1L13Q - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2011
Електро
377 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 3год 3мес

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 3228

 LE20 66MP - преден вилушкар со три тркала
 1
3 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19.00%
1999
Дизел

Онлајн: 8год 2мес

Gassmann GmbH

14

Германија, Göttingen

Идентификација 59211

   1 35 36 37

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.