Предни вилушкари со три тркала


   Страница 3 од 37 3/37   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Jungheinrich EFG215 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
6 159 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216 - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2010
Електро
8 251 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

LINDE E 16-02 386 - преден вилушкар со три тркала
 6
7 800 EUR
2014
Електро
7 152 ч
Висина на кревање: 3 145 mm

Онлајн: 4ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација H7612

JUNGHEINRICH EFG 216 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2011
Електро
5 238 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30384

JUNGHEINRICH EFG 218 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 200 EUR
Нето цена
2011
Електро
5 076 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30383

LINDE E 14-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
7 400 EUR
Нето цена
2014
Електро
20 268 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30030

LINDE E 16 H-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
9 600 EUR
Нето цена
2014
Електро
9 325 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30029

LINDE E 16 H-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
8 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
11 473 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30027

LINDE E 16 C-02 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 700 EUR
Нето цена
2001
Електро
1 630 ч
Висина на кревање: 4 400 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28077

NISSAN SN 01L 13 HQ - преден вилушкар со три тркала
 6
3 750 EUR
2001
Електро
8 249 ч
Висина на кревање: 4 300 mm

Онлајн: 5ден

Richter Gabelstapler GmbH & Co. KG

Германија, Stuhr

Идентификација Q3149

 Toyota 7FBEST 15 - reifen hinten leichter Defekt - преден вилушкар со три тркала
 5
3 990 EUR
Електро
2 245 ч
Висина на кревање: 3 695 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 5ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

 Toyota 8FBET15 - Triplex4.315MM/Batter.2014 - преден вилушкар со три тркала
 7
4 490 EUR
2014
Електро
4 727 ч
Висина на кревање: 4 315 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 5ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

TOYOTA 2FBE15 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
1993
Електро
3 809 ч
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216-464DZ - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2015
Електро
12 264 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216-310ZZ - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
13 137 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 5ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

YALE ERP18 - преден вилушкар со три тркала
 5
2 800 EUR
Нето цена
1995
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 7ден

SPRL TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLES

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

Toyota 8FBET15  - преден вилушкар со три тркала
 5
7 600 EUR
Нето цена
2014
Електро
8 792 ч
Висина на кревање: 2 250 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 7ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 700 EUR
Нето цена
2011
Електро
12 661 ч
Висина на кревање: 3 540 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28855

LINDE E 16-01 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2010
Електро
8 949 ч
Висина на кревање: 3 540 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 28842

JUNGHEINRICH EFG DF 16 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 200 EUR
Нето цена
2002
Електро
8 615 ч
Висина на кревање: 5 470 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 27853

   1 2 3 4 5 37   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.