Предни вилушкари со три тркала


   Страница 2 од 37 2/37   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Still RX20-206157720  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2011
Електро
1 773 ч
Висина на кревање: 4 765 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206085392  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2015
Електро
14 628 ч
Висина на кревање: 4 468 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-166140488  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2016
Електро
3 480 ч
Висина на кревање: 3 375 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
14 221 ч
Висина на кревање: 3 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

JUNGHEINRICH EFG 216 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2012
Електро
4 989 ч
Висина на кревање: 3 280 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
11 880 ч
Висина на кревање: 3 250 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

TOYOTA 8FBEKT16  - преден вилушкар со три тркала
 11
Прашајте за цена
2014
Електро
3 953 ч
Висина на кревање: 4 700 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Forkliftcenter BV

H

Холандија, Amsterdam

Идентификација 880007103

Linde E16C-01  - преден вилушкар со три тркала
 7
5 200 EUR
Нето цена
2013
Електро
5 043 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG220  - преден вилушкар со три тркала
 8
8 300 EUR
Нето цена
2012
Електро
13 138 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
14 959 ч
Висина на кревање: 3 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
1 392 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

MITSUBISHI FB16PNT - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
239 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

LINDE E 14-02 / 386 - преден вилушкар со три тркала
 8
Прашајте за цена
2014
Електро
13 530 ч
Висина на кревање: 4 625 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2005
Електро
7 198 ч
Висина на кревање: 7 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

BT C3E150R - преден вилушкар со три тркала
 5
7 750 EUR
2009
Електро
1 970 ч
Висина на кревање: 5 005 mm

Онлајн: 3ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2051

BT C3E150 - преден вилушкар со три тркала
 10
8 400 EUR
2013
Електро
3 028 ч
Висина на кревање: 4 500 mm

Онлајн: 3ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2053

STILL RX 20-14 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 800 EUR
Нето цена
2015
Електро
15 310 ч
Висина на кревање: 5 630 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29995

 Jungheinrich EFG115 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2009
Електро
1 046 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG220 - преден вилушкар со три тркала
 5
Прашајте за цена
2015
Електро
2 978 ч
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG113 - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
1 632 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

   1 2 3 4 37   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.