Предни вилушкари со три тркала YALE


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
YALE ERP18 - преден вилушкар со три тркала
 5
2 800 EUR
Нето цена
1995
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 7ден

SPRL TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLES

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

YALE ERC P15RCL - преден вилушкар со три тркала
 9
3 700 EUR
Нето цена
1994
Електро
1 267 ч
Висина на кревање: 4 350 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 24ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29947

Yale ERP20VF5900706  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2011
Електро
11 063 ч
Висина на кревање: 5 200 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 4мес 18ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Yale ERP20VF5900707  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2011
Електро
17 680 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 kg

Онлајн: 8мес 8ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.