Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBMT 15 (1000 ore lavoro)

Онлајн: 3мес 27ден

Бренд TOYOTA
Идентификација 15394/3384896
Година на производство 2011
Капцитет на кревање 1 500 kg
Висина на кревање 4 500 mm
Висина на возење 2 060 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Италија, Vignola MO
Телефон +39 05... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 4 x Super Elastiche
  • задни гуми: 4 x Super Elastiche
  • гуми: unbekannt/unbekannt
13700 EUR
13 700
EUR
  • 840 335 MKD
  • 15 087 USD

SYCARR S.R.L.
Продавач
SYCARR S.R.L.
Италија
Локално време на дилерот
22:05
Личност за контакт
Francesco Migliori
English, Español, Italiano
Elisabetta Migliori
English, Español, Français, Italiano
13 700
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro
2007
Италија, Vignola MO
8 650 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 7 FBEST 15 (1000 ore di lavoro, 2007
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro)
2013
Италија, Vignola MO
12 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 18 (2200 ore lavoro), 2013
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-15 (5000 ore lavoro)
Still RX 20-15 (5000 ore lavoro)
2012
Италија, Vignola MO
13 000 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-15 (5000 ore lavoro), 2012
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBMT 16
Toyota 8 FBMT 16
2010
Италија, Vignola MO
11 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBMT 16, 2010
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro)
2011
Италија, Vignola MO
9 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала Crown SC 4220-1.3 (4000 ore lavoro), 2011
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013
Италија, Vignola MO
11 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15, 2013
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15
Toyota 8 FBET 15
2013
Италија, Vignola MO
9 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15, 2013
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017)
2013
Италија, Vignola MO
12 450 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBET 15 (batteria 2017), 2013
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%
2012
Италија, Vignola MO
10 350 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 8 FBEKT 16 batteria 2014 -100%, 2012
Преден вилушкар со три тркала Linde E 16 P-386-01 (3700 ore)
Linde E 16 P-386-01 (3700 ore)
2012
Италија, Vignola MO
11 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E 16 P-386-01 (3700 ore), 2012
Преден вилушкар со три тркала [div] DOOSAN B 15 T-5 (batteria 2017)
[div] DOOSAN B 15 T-5 (batteria 2017)
2011
Италија, Vignola MO
10 350 EUR
Преден вилушкар со три тркала [div] DOOSAN B 15 T-5 (batteria 2017), 2011
Преден вилушкар со три тркала Toyota 7 FBEF 18
Toyota 7 FBEF 18
2008
Италија, Vignola MO
7 950 EUR
Преден вилушкар со три тркала Toyota 7 FBEF 18, 2008

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.