Предни вилушкари со три тркала - ТНГ.


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
JUNGHEINRICH TFG 316 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 400 EUR
Нето цена
2009
ТНГ
2 159 ч

Онлајн: 6ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30374

MITSUBISHI FGE20CT-F34 - преден вилушкар со три тркала
 5
7 900 EUR
2011
ТНГ
9 073 ч
Висина на кревање: 4 000 mm

Онлајн: 2мес 4ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

8

Белгија, Meulebeke

Идентификација 1802

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.