Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215
STILL RX 20-20 6215
2014, Електро, 4 460 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 6215, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 / 6215
STILL RX 20-20 / 6215
2014, Електро, 7 149 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 / 6215, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Електро
Италија, Vignola MO
13 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Електро
Италија, Vignola MO
13 700 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16
Still RX 20-16
2014, Електро, 14 261 ч
Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona
7 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала Still RX 20-16, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-165792812
Still RX20-165792812
2014, Електро, 17 057 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-165792812, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15
STILL RX 20-15
2014, Електро, 10 066 ч
Чешка република, Hradec Králové
9 300 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-185926060
Still RX20-185926060
2014, Електро, 1 564 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-185926060, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-165792806
Still RX20-165792806
2014, Електро, 12 852 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-165792806, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-205717039
Still RX20-205717039
2014, Електро, 7 111 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-205717039, 2014
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-145875053
Still RX20-145875053
2014, Електро, 15 430 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Still RX20-145875053, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16
STILL RX 20-16
2014, Електро, 6 973 ч
Чешка република, Hradec Králové
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16, 2014

Преден вилушкар со три тркала Still RX20-166117592

Бренд STILL
Модел RX20
Година на производство 2014
Машински часови 4 736 ч
Нето тежина 2 378 kg
Капцитет на кревање 1 600 kg
Висина на кревање 4 920 mm
Слободно подигање 1 500 mm
Висина на возење 2 160 mm
Должина на вилушка 1 200 mm
Тип на јарбол триплекс
Локација Германија, D-28816 Stuhr
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
 • батерија: 2013 48V
Шасија/суспензија
 • гуми: Superelastik
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала Still RX20-166117592

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала Still RX20-166117592

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.