Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-15 / 5065

Онлајн: 6мес

Бренд STILL
Модел RX 50-15 / 5065
Година на производство 2011
Состојба добра
Машински часови 2 166 ч
Тежина 3 032 kg
Должина 1 850 mm
Ширина 1 050 mm
Капцитет на кревање 1 500 kg
Висина на кревање 3 575 mm
Слободно подигање 1 620 mm
Висина на возење 2 260 mm
Центар на гравитација 500 mm
Должина на вилушка 900 mm
Тип на јарбол дуплекс
Носач на вилушка странична смена
Локација Германија, Ludwigsfelde
Телефон +49(0)33 7...
Мотор/погонска група
  • гориво: електро
  • батерија: 24V/920Ah (2011)
Шасија/суспензија
  • предни гуми: 18x7-8 (80%), Superelastic
  • задни гуми: Superelastic, 18x7-8 (50%)

Продавач
Unilift GmbH&Co.Kg
Unilift GmbH&Co.Kg Германија
Доверлив
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
12:41
Лица за контакт
Anatoly Ivanov
Deutsch, English, Español, Français, Македонски, Polski
Laszlo Fodor
Deutsch, Magyar, Română
Jan Richter
Deutsch, English, Español
Marc Kallies
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-15 / 5054
STILL RX 50-15 / 5054
2007, Електро, 4 275 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-15 / 5054, 2007
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 / 6210
STILL RX 20-15 / 6210
2015, Електро, 9 675 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 / 6210, 2015
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 / 6210
STILL RX 20-15 / 6210
2016, Електро, 8 137 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-15 / 6210, 2016
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-16 / 5066
STILL RX 50-16 / 5066
2014, Електро, 2 136 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 50-16 / 5066, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 / 6215
STILL RX 20-20 / 6215
2014, Електро, 7 149 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-20 / 6215, 2014
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213
STILL RX 20-18 / 6213
2013, Електро, 11 340 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213
STILL RX 20-18 / 6213
2015, Електро, 6 059 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213, 2015
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211
STILL RX 20-16 / 6211
2013, Електро, 12 503 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211
STILL RX 20-16 / 6211
2013, Електро, 9 070 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213
STILL RX 20-18 / 6213
2013, Електро, 17 908 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-18 / 6213, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211
STILL RX 20-16 / 6211
2013, Електро, 18 080 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211, 2013
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211
STILL RX 20-16 / 6211
2013, Електро, 15 651 ч
Германија, Ludwigsfelde
Преден вилушкар со три тркала STILL RX 20-16 / 6211, 2013

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.