Предни вилушкари со три тркала STILL


   Страница 1 од 14 1/14   
Сортирај според:
Резултати по страница:
STILL RX 50-10 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 800 EUR
Нето цена
2003
Електро
9 502 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30136

STILL RX 20-16 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2014
Електро
14 134 ч

Онлајн: 1ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29984

Still RX50-136156267  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
4 585 ч
Висина на кревање: 3 095 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206164694  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
2 989 ч
Висина на кревање: 4 465 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206157720  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2011
Електро
1 773 ч
Висина на кревање: 4 765 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-206085392  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2015
Електро
14 628 ч
Висина на кревање: 4 468 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-166140488  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2016
Електро
3 480 ч
Висина на кревање: 3 375 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
14 221 ч
Висина на кревање: 3 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
11 880 ч
Висина на кревање: 3 250 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
14 959 ч
Висина на кревање: 3 230 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
1 392 ч
Висина на кревање: 3 200 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2005
Електро
7 198 ч
Висина на кревање: 7 800 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 20-14 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 800 EUR
Нето цена
2015
Електро
15 310 ч
Висина на кревање: 5 630 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 3ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 29995

STILL RX 20-16 / 6211 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2012
Електро
9 343 ч
Висина на кревање: 6 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

STILL RX 50-15 - преден вилушкар со три тркала
 9
10 800 EUR
Нето цена
2015
Електро
8 623 ч
Висина на кревање: 3 160 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 8ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30537

Still RX20-206147851  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
1 608 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 9ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

Still RX20-166086863  - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2018
Електро
921 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

BlackForxx GmbH

Германија, D-28816 Stuhr

 Still RX 20-16 - HH4.660/Triplex/Seitens/Contf. - преден вилушкар со три тркала
 10
8 490 EUR
2007
Електро
7 482 ч
Висина на кревање: 4 660 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 10ден

HVTP Handelsvertretung

Германија, Düsseldorf

STILL RX 50-13 - преден вилушкар со три тркала
 9
6 900 EUR
Нето цена
2007
Електро
5 377 ч
Висина на кревање: 4 650 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 10ден

VZV.cz - VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o.

Чешка република, 561 61 Červená Voda 298, Czech Republic

Идентификација 30410

! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu! Neu!
STILL RX 20-18 / 6213 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2013
Електро
9 689 ч
Висина на кревање: 5 450 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 11ден

Unilift GmbH&Co.Kg

Германија, Ludwigsfelde

1 2 3 14   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.