Предни вилушкари со три тркала STEINBOCK BOSS


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Steinbock Boss LE 13MK - преден вилушкар со три тркала
 4
5 600 EUR
Електро
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM85317

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.