Предни вилушкари со три тркала OM


1
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 OM CTX 14 - преден вилушкар со три тркала
 1
4 850 EUR
2011
Електро
Висина на кревање: 4 560 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 10мес 17ден

SYCARR S.R.L.

Италија, Vignola MO

Идентификација 15170/3146048

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.