Предни вилушкари со три тркала од Шпанија


31
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 2 1/2   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Still RX 20-15 - преден вилушкар со три тркала
 10
10 400 EUR
2016
Електро
6 369 ч
Висина на кревање: 5 460 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 2ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4757

Still RX 20-20 - преден вилушкар со три тркала
 10
9 500 EUR
2014
Електро
7 198 ч
Висина на кревање: 5 065 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 3ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4758

Still RX 20-16 - преден вилушкар со три тркала
 10
11 500 EUR
2017
Електро
2 286 ч
Висина на кревање: 4 620 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4756

MIC LEAC18L - преден вилушкар со три тркала
 11
5 500 EUR
Аукција
2004
Електро
19 300 ч

Онлајн: 8ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Valladolid

Идентификација GAM-01351

NISSAN GN01L16HQ - преден вилушкар со три тркала
 12
5 500 EUR
Аукција
2005
7 084 ч

Онлајн: 8ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Albacete

Идентификација MA-1224

Jungheinrich EFG DF ac 16 360 ZT - преден вилушкар со три тркала
 12
4 000 EUR
2002
Електро
11 373 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4743

Toyota 8FBE16T - преден вилушкар со три тркала
 9
7 200 EUR
2016
Електро
9 151 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 11ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4751

Toyota 8FBE16T - преден вилушкар со три тркала
 10
7 000 EUR
2016
Електро
12 822 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 13ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4690

Toyota 8FBE16T - преден вилушкар со три тркала
 9
7 200 EUR
2016
Електро
10 549 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 13ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4689

Toyota 7FBEST15 - преден вилушкар со три тркала
 10
6 800 EUR
2014
Електро
8 037 ч
Висина на кревање: 6 005 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1мес 14ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4696

Jungheinrich EFG 216 450 ZT - преден вилушкар со три тркала
 10
6 700 EUR
2014
Електро
3 926 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4718

Jungheinrich EFG 216k SP 330 ZT - преден вилушкар со три тркала
 9
7 700 EUR
2015
Електро
2 894 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4715

Jungheinrich EFG 213 300 ZZ - преден вилушкар со три тркала
 9
7 100 EUR
2014
Електро
8 486 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4716

Jungheinrich EFG 213 330 ZT - преден вилушкар со три тркала
 9
6 800 EUR
2013
Електро
6 131 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 300 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4717

Jungheinrich EFG 216 450 ZT - преден вилушкар со три тркала
 10
6 700 EUR
2014
Електро
6 368 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 17ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4719

BT C3E180 - преден вилушкар со три тркала
 9
5 800 EUR
2011
Електро
4 303 ч
Висина на кревање: 3 005 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 1мес 22ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4698

Still RX60-35 - преден вилушкар со три тркала
 9
15 800 EUR
2015
Електро
11 911 ч
Висина на кревање: 4 570 mm
Капцитет на кревање: 3 500 kg

Онлајн: 3мес 22ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4688

Jungheinrich EFG 215 SP 360 ZZ - преден вилушкар со три тркала
 8
7 500 EUR
2014
Електро
6 366 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 3мес 25ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4655

Jungheinrich EFG 218 360 ZZ - преден вилушкар со три тркала
 9
6 800 EUR
2011
Електро
4 113 ч
Висина на кревање: 3 600 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 3мес 25ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4653

Jungheinrich EFG 218 SP 330 ZZ - преден вилушкар со три тркала
 7
7 500 EUR
2014
Електро
5 787 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 5мес 22ден

Activacions Carretillas, S.L

Шпанија, Sant Andreu de la Barca Barcelona

Идентификација 4619

1 2   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.