Предни вилушкари со три тркала од Полска


Сортирај според:
Резултати по страница:
Jungheinrich EFG216 - преден вилушкар со три тркала
 7
8 300 EUR
Нето цена
2015
Електро
7 509 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG215 - преден вилушкар со три тркала
 6
5 200 EUR
Нето цена
2011
Електро
18 876 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 10ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG216k - преден вилушкар со три тркала
 8
7 100 EUR
Нето цена
2014
Електро
14 947 ч
Висина на кревање: 2 900 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 17ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG216k - преден вилушкар со три тркала
 7
6 700 EUR
Нето цена
2015
Електро
5 512 ч
Висина на кревање: 2 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 28ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Jungheinrich EFG220 - преден вилушкар со три тркала
 7
14 300 EUR
Нето цена
2017
Електро
9 064 ч
Висина на кревање: 2 105 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1мес 1ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Still R50-12 - преден вилушкар со три тркала
 7
2 400 EUR
Нето цена
1988
Електро
12 333 ч
Висина на кревање: 2 400 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 2мес 6ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Hyster J1.5XNT - преден вилушкар со три тркала
 6
3 200 EUR
Нето цена
2011
Електро
Висина на кревање: 2 400 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 3мес 22ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde E16-01 - преден вилушкар со три тркала
 7
5 200 EUR
Нето цена
2013
Електро
12 779 ч
Висина на кревање: 2 600 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 3мес 25ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Still R20-15 - преден вилушкар со три тркала
 7
4 300 EUR
Нето цена
2001
Електро
15 449 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 3мес 25ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde E16C-02 - преден вилушкар со три тркала
 7
14 300 EUR
Нето цена
2014
Електро
1 560 ч
Висина на кревање: 2 721 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4мес 2ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde E16L-02 - преден вилушкар со три тркала
 7
16 000 EUR
Нето цена
2015
Електро
4 214 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4мес 13ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde E16-01 - преден вилушкар со три тркала
 5
5 200 EUR
Нето цена
2008
Електро
10 268 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 8мес 12ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Linde E14-02 - преден вилушкар со три тркала
 4
6 660 EUR
Нето цена
2017
Електро
3 331 ч
Висина на кревање: 2 200 mm
Капцитет на кревање: 1 400 kg

Онлајн: 8мес 19ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Toyota 7FBEST10 - преден вилушкар со три тркала
 5
14 300 EUR
Нето цена
2016
Електро
729 ч
Висина на кревање: 2 600 mm
Капцитет на кревање: 1 000 kg

Онлајн: 9мес 6ден

SUPERLIFT Alicja Wegrzeniejewska

Полска, Strzałkowo

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.