Предни вилушкари со три тркала од Норвешка


Сортирај според:
Резултати по страница:
Maximal FB16S-MHJZ  - преден вилушкар со три тркала
 8
10 536 EUR
2017
Електро
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 2год 7мес

Scanlift as

Норвешка, Skui, Bærum

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.