Предни вилушкари со три тркала од Холандија


76
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Linde E12-01 - преден вилушкар со три тркала
 4
4 450 EUR
2007
Електро
4 225 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 9ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Nissan AG1N1L18Q - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2014
Електро
3 813 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC89

Caterpillar EP16KT - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2002
Електро
2 325 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC97

Caterpillar EP15KRT - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
2007
Електро
728 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 4ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC90

 Jungheinrich EFG218K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2012
Електро
12 513 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 4ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
14 200 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
11 227 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2009
Електро
14 359 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2012
Електро
9 146 ч
Висина на кревање: 3 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 7ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2012
Електро
10 011 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2013
Електро
12 664 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG218K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2012
Електро
12 112 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
9 762 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2014
Електро
12 174 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
Прашајте за цена
2011
Електро
15 488 ч
Висина на кревање: 3 300 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 9ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Linde E12-01 - преден вилушкар со три тркала
 4
4 450 EUR
2007
Електро
4 225 ч
Висина на кревање: 3 150 mm
Капцитет на кревање: 1 200 kg

Онлајн: 9ден

ForksTrading B.V.

Холандија, 4255 HW Nieuwendijk

Caterpillar F30 - преден вилушкар со три тркала
 10
Прашајте за цена
1991
Електро
6 086 ч
Висина на кревање: 4 850 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 14ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC75

Daewoo B18T-2 - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2000
Електро
4 463 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 22ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC65

Caterpillar EP16NT - преден вилушкар со три тркала
 9
Прашајте за цена
2006
Електро
7 812 ч
Висина на кревање: 5 100 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 22ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AC58

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2010
Електро
12 671 ч
Висина на кревање: 4 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 23ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

 Jungheinrich EFG216K - преден вилушкар со три тркала
 4
Прашајте за цена
2014
Електро
129 778 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 24ден

Forklifthouse B.V.

Холандија, Zaltbommel

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.