Предни вилушкари со три тркала од Франција


4
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Caterpillar EP20KT - преден вилушкар со три тркала
 6
5 000 EUR
2001
Електро
4 238 ч
Висина на кревање: 4 500 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 1ден

SARL MB TP AGRI

Франција, Zi nord Chemin les pinats 16700 RUFFEC, France

Toyota 7fbef16 - преден вилушкар со три тркала
 6
9 500 EUR
2007
Електро
Висина на кревање: 6 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1ден

SARL MB TP AGRI

Франција, Zi nord Chemin les pinats 16700 RUFFEC, France

 Linde E10 - преден вилушкар со три тркала
 3
8 000 EUR
2006
5 100 ч

Онлајн: 7мес 12ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01160 405 route de la Chapelle RN 75 - SAINT MARTIN DU MONT, FR France

 Fenwick E16C-02 - преден вилушкар со три тркала
 6
6 700 EUR
2000
1 ч

Онлајн: 7мес 12ден

SARL MANULEX 01

Франција, 01800 PÉROUGES France

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.