Предни вилушкари со три тркала од Белгија


9
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Komatsu FB15M-2 - преден вилушкар со три тркала
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција
2000
Електро
19 668 ч
Висина на кревање: 37 000 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 11ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Still R50-15 - преден вилушкар со три тркала
 20
1 750 EUR
Нето цена
Аукција
1998
Електро
9 130 ч
Висина на кревање: 5 340 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 11ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Still R50-15 - преден вилушкар со три тркала
 20
2 500 EUR
Нето цена
Аукција
2002
Електро
2 654 ч
Висина на кревање: 4 640 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 11ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Hyster H1.25 - преден вилушкар со три тркала
 20
1 500 EUR
Нето цена
Аукција
2010
Електро
9 807 ч
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 11ден

AuctionPort

Белгија, ANTWERPEN

Linde E16-01 [ Copy ] - преден вилушкар со три тркала
 8
7 200 EUR
Нето цена
2011
Висина на кревање: 3 800 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1мес 3ден

sprl Vincent Nelles

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

LINDE E18-01 - преден вилушкар со три тркала
 12
8 500 EUR
2013
2 691 ч
Висина на кревање: 3 040 mm

Онлајн: 1мес 27ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

9

Белгија, Meulebeke

Идентификација 1987

LINDE E16P-01 - преден вилушкар со три тркала
 10
8 500 EUR
2012
4 872 ч
Висина на кревање: 3 550 mm

Онлајн: 1мес 27ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

9

Белгија, Meulebeke

Идентификација 2005

LINDE E14-01 - преден вилушкар со три тркала
 11
7 500 EUR
2009
3 571 ч
Висина на кревање: 2 800 mm

Онлајн: 1мес 27ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

9

Белгија, Meulebeke

Идентификација 2006

TOYOTA 8FBET20 - преден вилушкар со три тркала
 8
14 000 EUR
Нето цена
2015
Електро
5 027 ч
Висина на кревање: 4 700 mm

Онлајн: 1мес 28ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2182

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.