Предни вилушкари со три тркала од Белгија


6
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
BT C3E150R - преден вилушкар со три тркала
 5
7 750 EUR
2009
Електро
1 970 ч
Висина на кревање: 5 005 mm

Онлајн: 8ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2051

BT C3E150 - преден вилушкар со три тркала
 10
8 400 EUR
2013
Електро
3 028 ч
Висина на кревање: 4 500 mm

Онлајн: 8ден

Immer-Goed nv

Белгија, BEVEREN (WAAS)

Идентификација 2053

YALE ERP18 - преден вилушкар со три тркала
 5
2 800 EUR
Нето цена
1995
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 11ден

SPRL TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLES

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

LINDE E16C-01 - преден вилушкар со три тркала
 7
7 750 EUR
2008
7 295 ч
Висина на кревање: 3 860 mm

Онлајн: 1мес 27ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

8

Белгија, Meulebeke

Идентификација 1781

MITSUBISHI FGE20CT-F34 - преден вилушкар со три тркала
 5
7 900 EUR
2011
ТНГ
9 073 ч
Висина на кревање: 4 000 mm

Онлајн: 2мес 4ден

BVBA VANHOUTTE TRADING

8

Белгија, Meulebeke

Идентификација 1802

MITSUBISHI FB18 - преден вилушкар со три тркала
 4
3 800 EUR
Нето цена
2001
Капцитет на кревање: 1 800 kg

Онлајн: 2мес 6ден

SPRL TRANSPORT ET BOIS VINCENT NELLES

Белгија, MONT-RUE DES AVRÛLES 22 4960 MALMEDY, Belgium

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.