Предни вилушкари со три тркала од Австрија


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Maximal FBT20-AC - преден вилушкар со три тркала
 6
Прашајте за цена
2019
Електро
1 ч
Висина на кревање: 4 980 mm
Капцитет на кревање: 2 000 kg

Онлајн: 8мес 27ден

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација NM17418

Linde E16C-02 - преден вилушкар со три тркала
 8
12 600 EUR
2006
Електро
2 732 ч
Висина на кревање: 3 000 mm
Капцитет на кревање: 1 600 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM53413-T

Toyota 8FBE15T - преден вилушкар со три тркала
 6
25 500 EUR
2016
Електро
1 ч
Висина на кревање: 5 500 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација NM13616

Caterpillar F-30/E36V - преден вилушкар со три тркала
 4
3 000 EUR
Електро
3 737 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM90618

Still RX50-15 - преден вилушкар со три тркала
 6
11 980 EUR
2006
Електро
6 620 ч
Висина на кревање: 4 900 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM91318

Steinbock Boss LE 13MK - преден вилушкар со три тркала
 4
5 600 EUR
Електро
Висина на кревање: 5 000 mm
Капцитет на кревање: 1 250 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM85317

Caterpillar F30-E - преден вилушкар со три тркала
 4
3 000 EUR
Електро
6 684 ч
Висина на кревање: 4 150 mm
Капцитет на кревање: 1 500 kg

Онлајн: 1год

Zeiss Forkliftcenter GmbH

Австрија, SOMMEREIN

Идентификација GM90718

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.