Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ
NISSAN GN01L16HQ
2005, 7 084 ч
Шпанија, Oviedo
6 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ, 2005
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ
NISSAN SN 01L 13 HQ
2001, Електро, 8 249 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ, 2001
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2007, Електро, 8 701 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2007
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2013, Електро, 6 102 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 100 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01
LINDE E 16 L-01
2012, Електро, 5 672 ч
Чешка република, Cervená Voda
11 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386
LINDE E 16 L-01 386
2014, Електро, 14 466 ч
Германија, 28816 Stuhr
9 400 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386, 2014
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386
LINDE E 16 L-01 386
2011, Електро, 18 644 ч, 2-оски
Германија, 28816 Stuhr
2 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16 L-01 386, 2011
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q
NISSAN G1N1L18Q
2005, Електро, 3 625 ч
Шпанија, Oviedo
6 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q, 2005
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01
Linde E16 - 01
2012, Електро, 7 615 ч
Германија, Düsseldorf
10 490 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16 - 01, 2012
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2013, Електро, 9 214 ч
Чешка република, Hradec Králové
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2013
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01
Linde E16-01
2008, Електро, 10 268 ч
Полска, Strzałkowo
5 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала Linde E16-01, 2008
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01
LINDE E 16-01
2012, Електро, 5 697 ч
Чешка република, Hradec Králové
6 900 EUR
Преден вилушкар со три тркала LINDE E 16-01, 2012

Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ

Бренд NISSAN
Идентификација 233
Година на производство 2005
VIN GN01E720866
Машински часови 7 002 ч
Нето тежина 3 785 kg
Бруто тежина 5 185 kg
Корисна носивост 1 400 kg
Тип на јарбол триплекс
Боја портокалова
Локација Шпанија, Albacete
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.