Слични понуди

Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q
NISSAN G1N1L20Q
2006, Електро, 12 019 ч, 2-оски
Шпанија, Oviedo
7 500 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q, 2006
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q
NISSAN G1N1L20Q
2007, 9 234 ч
Шпанија, Oviedo
8 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q, 2007
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q
NISSAN G1N1 L 20 Q
2008, Електро, 2 238 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 20 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q
NISSAN G1N1 L 18 Q
2006, Електро, 3 544 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1 L 18 Q, 2006
Преден вилушкар со три тркала Nissan G1N1L18Q
Nissan G1N1L18Q
2012, Електро, 8 732 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Nissan G1N1L18Q, 2012
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q
NISSAN G1N1L18Q
2005, Електро, 3 625 ч
Шпанија, Oviedo
6 600 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L18Q, 2005
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q
NISSAN 1 N 1 L 18 Q
2007, Електро
Германија, 28816 Stuhr
2 250 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 18 Q, 2007
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q
NISSAN 1 N 1 L 15 Q
2008, Електро, 1 124 ч
Германија, 28816 Stuhr
5 800 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN 1 N 1 L 15 Q, 2008
Преден вилушкар со три тркала Nissan S1N1L13Q
Nissan S1N1L13Q
2011, Електро, 377 ч
Холандија, Moerdijk
Преден вилушкар со три тркала Nissan S1N1L13Q, 2011
Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ
NISSAN GN01L16HQ
2005, 7 084 ч
Шпанија, Oviedo
6 200 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN GN01L16HQ, 2005
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ
NISSAN SN 01L 13 HQ
2001, Електро, 8 249 ч
Германија, 28816 Stuhr
3 750 EUR
Преден вилушкар со три тркала NISSAN SN 01L 13 HQ, 2001
Преден вилушкар со три тркала Linde E20/025668623
Linde E20/025668623
2006, Електро, 17 933 ч
Германија, D-28816 Stuhr
Преден вилушкар со три тркала Linde E20/025668623, 2006

Преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q

Бренд NISSAN
Идентификација 238
Година на производство 2006
VIN G1N1E721053
Машински часови 12 019 ч
Нето тежина 3 480 kg
Бруто тежина 5 480 kg
Корисна носивост 2 000 kg
Локација Шпанија, Madrid
Мотор/погонска група
 • гориво: електро
Шасија/суспензија
 • број на оски: 2-оски
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q

Поднесете оглас "Барам..."

Поднесете оглас "Барам...": преден вилушкар со три тркала NISSAN G1N1L20Q

Изберете категорија: што барате?

 • Камион
 • Камион влекач
 • Полуприколка
 • Приколка
 • Комбе
 • Автобус
 • Кампер
 • Градежна машина
 • Опрема за ракување со материјалот
 • Земјоделска машина
 • Опрема за шумарство
 • Комунално/специјално возило
 • Додаток
 • Заменски сандак/контејнер
 • Резервни делови
 • Друга машина

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.